Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nalatok edesanyatok jol foz?

Nalatok edesanyatok jol foz?

Figyelt kérdés
Ha nem, hogy oldjatok meg, hogy volt gyerekkorotokban? Megettetek amit eletek tett v apa fozott v hideg kaja/rendeles/etterem?
2020. ápr. 30. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon jol foz szerencsenkre :D igaz o vendeglatoi iskolaban tanit igy istenien foz
2020. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen, jól főz. Mondjuk nálunk az én oldalamról mindenki tud főzni:nagyszülők, szülők, húgom, én magam -felnottek vagyunk- és a lányom is. A férjem oldaláról apósom tudott, anyos nem tud, a férjem és a bátyja sem.
2020. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
69%
Ugyan nem édesanyám de apukám élettársa borzalmasan főz :D Konkrétan olyat képzeljetek el hogy egy mirelit pizzát nehezére esik nem szénné égetni,egy teát sem tud lefőzni. Szerencsére apukám rendesen tud főzni, ez az egyetlen ok amiért nem halnak éhen :D
2020. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk anyám szökőévente 1x főzött, és ezért mi őszintén hálásak voltunk. Ha véletlen megszállta valami, az eredmény felismerhetetlen és ehetetlen volt és két napig takarítottunk utána. Egyszer a plafonról is kellett spatulával kis cafatokat kapargatnom...

Hétköznap menzán ettünk vagy étteremben, hétvégén mamám főzött.

2020. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Én mindig azt hittem, hogy édesanyám főztje egészen középszerű. Általában megettem, amit csinált, de semmi különös. Aztán amikor elkezdtem átjárni a barátnőimhez, meg később pasijaimhoz, ott kiderült, hogy a legtöbben a nyomába sem érhetnek az anyámnak főzés szempontjából :D
2020. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jól főz. Szinte mindent! Viszont buktában, kalácsban, sütiben nem túl jó. A piskóta se sikerül neki szinte soha, mindig mérgelődik miatta.
2020. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ferjevel szoktak kozosen fozni, meg neha kulon-kulon, mindannyian jol csinaljak. Gyerekkoromban egy masik ferfivel volt egyutt, vele is kozosen foztek, de akkoriban (mai fejjel nezve) nem foztek olyan jol, marmint eleg “gagyi” kajakat csinaltak, most mar gourmet ettermet nyithatnanak kb az atlag hetkoznapi menujukbol :D Ezeket a mostani eteleiket en is jobban szeretem. Inyencebb lett, sok gasztroblogot olvas, stb.
2020. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jól főz. Időnként túlszalad a só, de ez legyen a legnagyobb probléma. Bármikot bármiből tud több fogásos menüt rittyenteni a legmodernebb technikákat is felhasználva. :)
2020. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Igazság szerint jól főz, csak nem egyezik az ízlésvilágunk. Nála főleg a hagyományos magyar konyha jellemző, sertés, marha, stb. Én ezeket mindig gyűlöltem, egy darabig még a csirkét megettem, de már azt se. Nem szeretem annyira a paprikát (magyaros ételek alapja), se a zsíros, olajos ételeket.

Hát, általában az volt hogy megettem amit elém rakott, kiskoromban még sokszor hatalmas visítás-bömbölés közepette, később csak simán duzzogva. A sertést, marhát például rendszeresen gyűjtögettem a számban kiskoromban, aztán kaja után kiköptem a wc-be... szóval nem volt egyszerű. :D

Mióta felnőttem, inkább étteremben étkezünk együtt, ott mindenki talál olyan ételt amit szeret.

2020. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
59%
Vannak ételek, amiket igen, de sajna legtöbbször olyanokat csinál, amiket nem szeretek. Pl. én ki nem állhatom a legtöbb tipikus magyar ételt (meg ha a kaja szó szerint tocsog a zsírban...és hát ő elég zsírosan főz), a töltött káposztának már a szagától is rosszul vagyok...Hát ő kb. másfél hetente azt főz, ráadásul akkora adagokat, hogy 4-5 napig azt eszik és az egész hűtő átveszi azt az undorító szagot...Én ilyenkor szendvicseken meg instant kajákon élek, esetleg rendelek pizzát, vagy megpróbálok magamnak összedobni valami egyszerűbb ételt. A családban amúgy egyedül én vagyok így amúgy, a többiek mindent megesznek.
2020. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!