Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is aláb hagy a szégyen...

Nálatok is aláb hagy a szégyenlőség nyaralásokon?

Figyelt kérdés
Felvetödött ma a téma, és megállapitotuk, hogy tényleg így van nálunk. Már mint nem arról van szó, hogy egész héten direktbe meztelenül szaladgálunk, de felkelünk reggel az alvós cuccban, rendes ruha a reglihez, aztán fürdő ruci, majd megint rendes ruha az ebédhez, majd megint bikini, végül megint rendes ruha a vacsihoz/városban mászkáláshoz aztán alvós ruha. Ez 6 öltözés/nap+ilyenkor a tenger után mosakodás. Ezzek mellet töbször is előfordul, hogy megpilantjuk egymást, akár egy napon anyiszor is, mint amugy egy évben összesen. Nálatok is ez van? (Nagy család: Anya, Apa, 20/F, 15/F, 9/L) 17/L
2018. febr. 15. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meztelenkedő, de fürdőruhában eszembe se jutna szégyellősnek lenni... Miért?
2018. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a fürdő ruháról, hanem az abba öltözéskor a pár mp-es pucér pilanatokról van szó
2018. febr. 15. 19:13
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Tök normális,nem minden család prüd,tartozkodo,nekem öcsém simán be szokott jönni kérdezni v mondani vmit ha bent vagyok a kádban,Én is bemegyek Anyuhoz ha olyan van, vagy kér vmit h adjam oda szappan v épp telefon,mert nem tud kiszállni,semmi szégyelni való nincs,inkább ez mint egy olyan család ahol folyton karót nyelt prüdség van jelen..
2018. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
alábbhagy
2018. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem hagy alább,nyaraláskor is kulturáltak vagyunk,akkor sem vagyok kiváncsi apám vagy a bátyám cerkéjára.
2018. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1. voltam. Ó, értem, az öltözéskori meztelenkedés. Nos, nem, én pont ugyanúgy viselkedem akkor is, mint máskor. Aki előtt nem meztelenkedek máskor, ott és akkor sem. Teljesen OK a meztelen test, de valahogy én nem mutogatom a páromon kívül senkinek, ha nem muszáj, ez ilyen. A nyaralásnak semmi köze hozzá.
2018. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Családon belül mi a baj a meztelenséggel?

Úgy születünk. Ha meg ennyire prüd a család,akkor 100 kérdés felmerül. Ez természetes dolog szerintem,nem az 1700-as években élünk,bár lehet akkor sem voltak ennyire prüdek az emberek mint a mai világban.

2018. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazan, nyaralaskor is megoldható, hogy mindenkinek legyen lehetősége zavartalanul atöltözni.
2018. febr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Az hogy pl öcsém meglátja a mellem nem zavar (néha elcsuszik a vizben vadulás közben is, hiába tart amugy 98 százalékban), de fürdöbugyit azért nem elöttük cserélek :)


Apa kivétel, ö ezer helyzetben látott meztelenül, kislányként, kamaszként a kézmütétem után, mikor neki kellett két hétig fürdetnie meg segiteni egy csomo dologban, betét csere, ilyenek - előtte nem vagyok szégyenlős, bár már 20 vagyok.

2018. febr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Én szeretek "nudizni".
2018. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!