Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit reggeliztek, mit főztök a...

Mit reggeliztek, mit főztök a mai napon?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Reggelire főtt tojás, felvágottak, paradicsom, retek, újhagyma.

Ebédre tarja cukkinivel, brokkolival, karfiollal, sárgarépával római tálban.

Vacsorára pedig pizzát sütök.

2020. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hú az igen,dejó neked.
2020. ápr. 26. 07:12
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Reggelire rántotta, ebédre rakott krumpli, vacsi melegszendvics.
2020. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Reggelire rántotta lesz nálam is, sok paradicsommal. Ebédre feta sajt, uborka, paradicsom és kétszersült. Vacsorára vörösboros párolt marha lesz tésztával.
2020. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Lazy Lover ***** válasza:
84%
Tojásrántotta szalonnával ebéd kakas pörkölt
2020. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Hát amúgy nem is sok idő, meg pénzben sem kerül sokba. A húst már tegnap kivettem a fagyról, most reggel felszeletelem, most bepácolom, délben meg megsül magától az edényben a zöldségekkel, 6 adag, 2-3 napig elvagyok vele. A pizza tésztáját is már tegnap megcsináltam, este csak megformázom, néhány feltét rá, pár perc alatt kisül.

Húslevest szerettem volna még, de ma kimarad mert sok más dolog is van.

2020. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Reggelire: sült grillkolbász tükörtojással, fokhagymás vajas pirítóssal + ketchup, mustár


Ebédre: kevés megmaradt zöldséges bableves (vegyes lóbabból, füstölt tarjából, -lapockából és -lángolt mangalicakolbászból) csipetkével.


Vacsorára: csirke pad thai (mivel van hozzá itthon minden) hasonló módon elkészítve: [link]

(Különbség, hogy én aprítok még bele kevés fafülegombát, sárgarépát és kápia vagy kaliforniai paprikát és egy szál friss chilipaprikát is és szórok a tetejére kevés friss aprított koriandert.)

2020. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Reggeli tejbegriz (a gyerek miatt) és pirítós kenyér. Ebéd kukoricás rizs rántott karajjal és ceklaval meg csemegeuborkaval. Vacsora kenyér.
2020. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Reggelire toast melegszendvicset eszek sajttal, aztan fozok paprikas csirket ubisalival.
2020. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Reggeli kukoricapehely. Ebéd édes paradicsomos káposztaleves, fasírt újkrumplival.
2020. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!