Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket szoktatok enni?

Miket szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Mia reggeli, ebéd, vacsora? Egészségesen érkeztek? Sokat nassoltok?
2020. febr. 1. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

33 éves vagyok. A melóhelyre főzött kaját viszek. A reggelim zabkása gyümölcsel, vagy kis szelet kenyér felvágottal. Az ebédem általában főzelék vagy tészta étel (ritkán hús, bár szeretem de magamnak lusta vagyok elkészíteni,a főzi egyszerübb..) vacsi szendvics, mostanáb sokszor kocsonya. Hétvégén nívósabb húsétel körettel, levessel vagy sushi (házilag) vagy pizza.


Sokat nassolnék, szeretek enni de most épp fogyózom. Most max hétvégén egy kis popcorn az esti filmhez, de alapvetően most nasi stop van. Diéta előtt minden másnap volt egy kis péksütike vagy chips vagy ilyesmi

2020. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nálam teljesen változó.

Ma elég egészségesen ettem. 11 után keltem, mert ma éjjel 2-re értem haza. Azóta a következő dolgokat ettem: két tojásból rántottát, majdnem 20 deka párolt zöldbabot, 25 deka natúr joghurtot két evőkanál mézzel, 4 deci tejet, kb. 5 deka sajtot, kb. 5 deka csokit, 5 narancsot.

Éhes vagyok egy kicsit, de megpróbálok nem enni mégsem. Van rajtam 20 kiló plusz.

2020. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ma egy citromos fánkot, házi gyrost, narancsot és popcornt ettem.
2020. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Reggeli általában 1-2 snickers és egy Hell energiaital (sok cukor, tudom... de nekem jót tesz, sokkal vidámabb és jobb kedvübb vagyok bárkinél reggelente). Ebéd attól függ, hogy melóhelyen hova megy kajálni a társaság. Általában ilyen sima menza-étkezde, ahol van egy leves megy egy főétel (pl. pénteken milánóit ettem). Délután 2-3 körül gyümölcsöt szoktam enni, 2-3 alma vagy 2-3 banán. Vacsora mindig sok hús (30-40 deka, általában szuzpecsenye vagy csirkemell), jó sok zöldséggel. Utána szinte minden este letolok 1-2 sört is. Alvás előtt iszom még egy fehérje shake-t és eszem pár kocka étcsokit.

Én egyrészt egészségesen érzem magam, másrészt tényleg az is vagyok, sok energiám van és nem vagyok depressziós.

2020. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Reggelire kavet vagy energiaitalt iszom, mikor mihez van epp kedvem. Napkozben meg az esetek tobbsegeben azt eszem, aminek az elkeszitese a leheto legkevesebb erofeszitest igenyel. Tehat pl tojasrantotta siman minden extra nelkul, tanyer rizs szojaszosszal, zsemle valami sonkaval stb. Munkahelyen altalaban valami elorecsomagolt szendvicset eszem az automatabol.

Kivetel amikor a parommal egyutt keszitunk valami kajat, mert ugy nem unom halalra magamat kozben, tegnap pl mindenfelevel toltott cipot sutottunk :) Az sem volt sok macera, de egyedul nem allnek neki felvagni negy kulonbozo zoldseget, szoszt izesiteni, bacont lesutni... Szoval erted. Csak azert, hogy aztan 10 perc alatt megegyem.

2020. febr. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Reggelire a tojásos ételek a jellemzőek: omlett, rántotta, tojás tekercs, tükörtojás stb. Vagy amerikai palacsinta, zabkása, tejberizs.


Tízóraira nekem a zöldséges fasírt golyók váltak be. Bárhová vihetem, könnyű szállítani és könnyen bekapható bárhol (nem a jólakás a cél)

Esetleg házi műzli szeletet szoktam csinálni vagy fahéjas zabgolyót.


Ebéd. Az többnyire úgy épül fel, hogy van a főfogás, mellé a köret 50% tartalmasabb búza féle (rizs, burgonya, bulgurs, köles stb) és 50% friss saláta. Vagy kiváltom párolt zöldséggel az egészet.


Uzsi: leves


Vacsi:Sokszor maradék ebéd vagy egy instant leves. Ha nincs étvágyam vagy kedvem a vacsihoz, akkor egy shaket megiszom.


Egészségesen étkezem, a körűlményeimhez mérten. Most a plusz kilók is mennek le.

2020. febr. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: Ementáli sajt+avokádó.

Ebéd: Sült kacsa.

Vacsora: Túrótorta, diétásan.

Sok víz, kettő kávé, 3dl. száraz vörösbor.

2020. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggeli: Nincs

Ebéd: Konyhán dolgozom, így az aznapi kaját eszem, amit a vendégek is

Vacsora: Vagy hozok haza munkahelyről főtt kaját, vagy ha nem tudok, akkor itthon összeütök valamit: virsli, tojásrántotta, pizza.

Nassolás: Sok sz@rt eszünk sajnos képtelenek vagyunk lemondani róla: hol csipsz, hol csoki, fúúú, kegyetlen.

:-/

2020. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma ettem két pici zacskó chips-et a melóhelyen meg egy Snickers-t. Ez volt az ebédem, mert reggel már nem volt időm itthonról kaját vinni. Az automatából meg csak ilyen marhaságot lehet venni.

Hazaérve ettem vagy 15 deka tésztát és kb. 10 deka húst. Plusz 4 szelet mézes kenyeret és két almát.

2020. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!