Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit használtok a veszélyes...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mit használtok a veszélyes citromhéj és narancshéj helyett a bejglibe? Aromát, vagy ha tudtok venni biocitromot és (ha van), bionarancsot?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2019. dec. 17. 17:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben lehet kapni bio citromot én azt teszem sütikbe egyszer vetem reszelt szárított citrom héját közel sem olyan jó mint az igazi .
2019. dec. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

A LIDL-ben én is láttam és vettem is már biocitromot. Majd a narancshéját kihagyom, és biocitromot veszek.

Köszönöm mindenkinek a választ!

Különösen annak a humoros fúnak, aki válaszolt!

2019. dec. 18. 07:34
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor bocsi, de ugy latom van akinek megis faj az igazsag :D jo sutes-fozest mindenkinek ;)
2019. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Úgy látom, igen. Üdv!
2019. dec. 19. 13:57
 25/27 anonim válasza:
23%
besírok: biocitrom! miért van olyan, hogy nembio? én pl bioszart produkálok minden reggel, igaz változó konzisztenciával. de lehet, hogy már az sem minősül bionak?
2020. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Dehogynem! :)
2020. jan. 15. 15:08
 27/27 anonim válasza:
75%
Nekem a citrom héjától olyan arcpirosságom lett, még ilyet nem láttam. Iszonyatosan néztem ki, és úgy fájt mintha égették volna. Nem merem a biocitromot sem kipróbálni. Régen nem volt ilyen, mostanában mérgezhetik az embereket. Úgy kb. 2-3 év óta már a banántól is megfájdul a hasam.
2021. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!