Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell érteni hogy x...

Hogy kell érteni hogy x személyes sültes tál?

Figyelt kérdés

Karácsonyra akarok rendelni sültes tálat, de sosem volt még ilyen, étteremben sem rendeltünk még.

Szóval az a kérdésem, hogy ha van egy két személyes tál, az azt jelenti, minden husiból van 2 db? Vagy csak mindenből 1-1 ami fel van sorolva? Hogy működik ez?


2019. dec. 16. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ahol én rendeltem akkor mindenből 2 volt, pont 2 személyes tálat rendeltem.
2019. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 személyes a tál, akkor szerintem mindenből van 2 rajta.
2019. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
etteremfuggo, nyugodtan kerdezd meg oket. lattam mar olyat hogy pl holstein szelet 1 db volt csak a 2 szemelyes talpn pedig az volt a legfinomabb. maskor mikor rendeltunk ciganypecsenye csak 1 volt (mas helyen) de altalaban ketto van. kerdezd meg oket, lehet hogy engedi varialni is
2019. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
azaz a legtobb dologbol ketto van de neha van egy 5. valami is ami csak egy db (vagy nem 5., attol figg mekkora es milyen husik vannak benne)
2019. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Általában fel szokták sorolni, hogy mik vannak a tálon.

(Ha nem, akkor kérdezd meg az étteremtől.)

Ettől függetlenül mi már simán maradtunk éhesek 2 személyes tál után. Érdemes megnézni a Facebook oldalukat, ha szerencséd van, akkor találsz képet a kívánt tálról, úgy jobban meg tudod ítélni.

2019. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt is fel vannak sorolva, hogy mik vannak a tálon, csak azt nem tudom, mindenből 2 lenne vagy csak 1.
2019. dec. 16. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

akkor nincs mas, oket kell

megkerdezni....

2019. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Elvileg mindenből 2-nek kell lennie.

Nehogy már felezgetni kelljen egy szelet húst, mert mindketten szeretik!

Nem is hallottam még olyanról, hogy valamiből csak 1 van rajta, aki ilyet kapott azt szépen átverték.

De ha kétségeid vannak, valóban kérdezd meg!

2019. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mifelénk a 2 személyes sültes tál több étteremnél is azt jelenti, hogy (elvileg) 2 átlagos étvágyú ember lakik jól belőle. De nem biztos, hogy mindenből 2 van rajta. Többször láttam már olyat, hogy rántott sajtból volt 2, meg rántott gombából 2-4 db, de a húsokból vegyesen volt 1 vagy 2 szelet. TÉnyleg akkor jársz a legjobban, ha rákérdezel az étteremnél, ahol kinézted a tálakat, hogy hány szelet van az egyes húsokból.
2019. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!