Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 3 személyes torta receptet...

3 személyes torta receptet milyen szöveggel keressek googléban?

Figyelt kérdés
Nagyon pici tortát szeretnék készíteni. Olyan torta receptekre lenne szükségem amiből nagyon kicsi torta készül.
2015. jan. 13. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szorozd meg bármilyen receptnél a hozzávalók mennyiségét 3 és a recept szerinti adagok hányadosával.
2015. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 személyes nem létezik. Megcsinalni úgy lehet, ha süt egy nagyobb darab piskótát, miből ki tudsz vágni akkora lapokat, amekkora tortát szeretnél.
2015. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne, nekem van ekkora formám (pl emeletes torta tetejére is ezzel lehet kisebb tortát készíteni). Én mini tortára keresnék rá, vagy leosztanám a hozzávalókat.
2015. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak ilyen kicsi torták csak nem tudom hogyan keressek rá
2015. jan. 13. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van kicsi torta formád, akkor abba suss egy piskotat 5 tojásból. Ha nincs, akkor egy tepsibe suss piskotat 6 tojásból es labas fedovel vagy bármivel vagj köröket.


Milyen tölteléket szeretnél?

2015. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a krémmel mindig is gondba vagyok mert mindig valami nagyon finomat szeretnék, de soha nem találok. Most ezt néztem ki [link] . Kipróbálom
2015. jan. 14. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen oszd el a mennyiséget. Én már évek óta így csinálok két személyre tortákat, sütiket.
2015. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!