Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindenevők! A kutya-, és...

Mindenevők! A kutya-, és macskahús fogyasztásàval mi pontosan a probléma?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem a vegetarianusokhoz szól, az ő véleményük ismert előttem, azt érteni vélem.


De milyen ellevetése van fenti húsok ellen azoknak, akik képesek két pofàra enni a csülkös pacalt, a sült kolbászt, meg az egyéb "nyalànksàgokat"?


2019. dec. 15. 14:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nekem is csak ennyi jut eszembe félig-meddig kielégítő válaszként, hogy nem természetes a kultúránkban. Ezt viszont aláassa, hogy tiltott is az étkezési célú árusítása itthon, amit nem tartok helyesnek.


Fogyaszthassa szabadon őket bárki, akinek van rá igénye, aztán döntsön a piac, ha nem kell a népnek, hát nem.

2019. dec. 15. 15:26
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerű logika mond ellent annak, hogy húsevő állatokat együnk, sok-sok húson felhizlalni a húsért egy állatot nettó baromság.

Nem véletlenül szokták csak éhínségek idején megenni ezeket az állatokat, amikor nem hogy nekik nincs mit enni adni, hanem még az embereknek sem.

2019. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
73%

Én meg szívesen belefőzném a pörköltbe a gyereked, a párod vagy az anyádat. Ha eszünk csirkét miért nem öljük le egymást, hús-hús, nem?

Na láttod.


(Természetesen nem komolyan gondoltam, csak szemléltetés)

2019. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
38%
Én is ennék emberhúst, csak betegséget okozhat. :/
2019. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#13 Embereket vetsz össze állatokkal, én állatokat állatokkal. Nagy különbség.
2019. dec. 15. 16:37
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
14-es, milyen betegségeket okozhat az emberhús?
2019. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

#15: Nem kötözködni akarok, komolyan érdekel. Mi az eltérés? Az állat is élőlény, épp úgy vannak érzései, és épp úgy nem veszi jó néven ha egy "ismerőse" nincs többé.


Félreértések elkerülése végett: Nem, nem vagyok se vegetáriánus, sem kannibál.

2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
81%

13#-as vagyok


#14 Úristen odaírtam, hogy nem komolyan gondoltam. Te meg így "én IS" értő olvasás nem megy igaz? Ha ennyire beteg vagy legalább engem ne vonj bele köszke.


15# arra is céloztam, hogy sokan a kutyikat, cicákat családtagoknak tekintik (pl. én is)

Főleg, h voltak már cicáim és kutyusaim és láttam, h mennyire okosak.


17#-es egyettértek

2019. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
17 Az ember Isten legmagasabb szintű teremtménye. Ez nem azt jelenti (ahogy sokan interpreraljak), hogy korlátlanul kizsákmányolhatjuk a minket körülvevő környezetet, ideertve az állatokat, de az emberi méltóság tiszteletebe velemenyem szerint nem fér bele más ember husanak fogyasztasa.
2019. dec. 15. 17:21
 20/28 anonim válasza:
96%

18# vagyok


Szerintem meg nem fér bele a háziállatok húsának fogyasztása. Nekem is vannak elveim kész.


Amúgy én pl. ateista vagyok szóval számomra az, hogy az ember a legméltoságteljesebb bullshit.

2019. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!