Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fogsz főzni a hétvégén?

Mit fogsz főzni a hétvégén?

Figyelt kérdés

Írnátok könnyen és gyorsan elkészíthető ételeket?

Annak is örülnék,ha leírod hogy mit ebédelsz ma, vagy melyik az az étel, amit legjobban szeretsz?


2019. nov. 28. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pálffy sertésborda lesz, a leves még nem biztos, vagy zellerkrém vagy currys raguleves.
2019. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma olyan kínai zöldséges tésztát csinálok. Azt nagyon könnyen és gyorsan el lehet készíteni. Lehet csinálok mellé valami husit is, ha lesz hozzá türelmem.
2019. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Messze van még a vasárnap, azt még nem találtam ki, szombaton nem főzök, mert vendégségbe megyünk. Ma este lengyel pirogot eszünk, pár hete csináltam egy hatalmas adagot és lefagyasztottam egy részét, azt veszem elő. Holnap valószínűleg paradicsomszószos, halas, garnélás spagettit csinálok, a héten még nem ettem halat és hiányzik.
2019. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tepsis tésztát fogok csinálni a barátnőmnek. Csinálok egy olaszos jellegű paradicsomszószt ezt ráöntöm a megpirult marhahúsra kis lángon forralom. Annyi a különbség, hogy jelentősen több levet hagyok neki. Aztán Barilla Spaghetti tésztát főzök. Ez megy egy tepsibe. Aztán teszek rá apróra morzsolt mozzarella sajtot. Utána ha tányérra raktam teszek rá Parmezán sajtot. Egyszerű étel viszont ha gyenge minőségű alapanyagokat használsz ne várj tőle semmi jót.
2019. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1. Ezt a sertésborda receptet nem is ismertem, ahogy olvasom, hasonló lehet mint a vadas, csak zöldborsó is van benne. Köszönöm.

#2. Köszönöm a válaszodat, a kínait mi is szeretjük.

2019. nov. 28. 12:29
 6/11 A kérdező kommentje:
#3. A hal is nagyon jó ötlet! Köszönöm!
2019. nov. 28. 12:30
 7/11 A kérdező kommentje:
#4. Nyami!!! Ez nagyon jónak tűnik! Irígylem a barátnődet!
2019. nov. 28. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A hét végén vagy rakott krumpli, vagy rizses hús, még nincs végleg eldöntve.
2019. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Az 1-es vagyok: valamennyire tényleg hasonlítanak az összetevök a vadaséhoz, de egyrészt a zöldségek nem lesznek pürésítve, másrészt az íze egész más, és ehhez párolt rizst szokás adni körítésnek.
2019. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden este főzök magamnak vacsorát, sokszor kicsit ritkább/drágább alapanyagokból, de a legtöbb alapból van itthon, mert szeretem a keleti konyhákat és lassan összegyűlt hozzá mindenféle hozzávaló. Nem tudom milyen sorrendben, de a következőket tervezem főzni a napokban:

Kapros-citromos mártásos lazac

Csirke felsőcombból curry

Vöröslencseleves grillsajttal

Szűzpecsenye, még nem találtam ki hogy, esélyesen valami zöldfűszerrel hirtelen sütve

Mapo tofu nevezetű kínai tofupörköltszerűség

Shio Yakisoba, ez meg egy japán tészta sertéshússal, gombával, babcsírával, meg mindenféle japán konyhára jellemző ételízesítőkkel

Ha van hozzá otthon minden, ezek közül egyiket se nagy ördöngösség összedobni, fél óránál nem tartanak tovább.

2019. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!