Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha vendégeket vártok akkor...

Ha vendégeket vártok akkor már jó előre megsütitek a kaját?

Figyelt kérdés
Jönnek hozzánk nővéremék. Délután 4 óra körül. Direkt mondom anyámnak, hogy a csirkecombot meg ne süsse előre, mert hidegen meg újramelegítve az már nem olyan. Erre már most kész lett vele. Azt mondja, hogy majd eszik hidegen vagy mikrózzák. Ez csak szerintem gáz? Én akárhova mentem vendégségbe mindenhol úgy szokott lenni, hogy még kész sincs a kaja mikor odaérünk hanem folyamatban van. És 30-60 perc után frissen ehető.
2019. nov. 3. 11:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, miért kéne egész nap a konyhában állnia szegény anyukádnak? Pláne hogy a saját lánya jön hozzá haza. Inkább pihenjen egyet, frissen, jókedvűen várja őket.

Ha hozzám jönnek a barátaim vagy családom, én is lazán újramelegítem a kaját. Szeretek főzni, de nem vagyok étterem. Főleg, hogy általában több minden is készül, tehát óhatatlanul kihül valami.

Akinek nem felel meg, az távozhat és nem is kell visszajönnie.

2019. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!