Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffin tetejére milyen krémet...

Muffin tetejére milyen krémet szoktatok tenni?

Figyelt kérdés
Cukrászat a hobbim, munka mellett csinálom néhe, de meg eddig nem díszítettem.. Milyen krémet szoknak a tetejére rakni? Színes vagy rózsaszín szeretnék majd, egyszarvus buli lesz a húgomnak én sütöm a tortát és hozzá passzoló muffin szeretnék...
2019. aug. 27. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Ezentúl a helyesírás megtanulása is legyen hobbid.

A muffin tetejére nem kerül semmi. Amiről te beszélsz, az a Cupcake lesz. Nem ugyanaz. A vajas krém a legtartósabb egyébként, ételfestékkel színesítheted.

2019. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Tartós, de sokan nem szeretik a vajkrémet, mert undorító ize van..

Én cukrász vagyok, ajánlom, hogy keverd össze fele fele arányban mascarponeval a vajkrémet,és ugyanúgy ízesísd porcukorral.

Aztan utána olyan színűre fested amilyenre szeretnéd.


De sima mascarponet is tehetsz rá. Vagy pudingos vajkrémet. Ezek mind strapabíró krémek.

2019. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én semilyet utálom muffin plusz mázatt.
2019. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer húsvétra csináltam töltött muffint, a belseje is töltve volt, Bem csak a tetejére került krem, mint a cupcakenel.


Citromos muffin volt, citromos krémet tettem bele, tejszínes krem volt.

2019. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!