Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Villanytűzhelyre mennyire...

Villanytűzhelyre mennyire nehéz átszokni gáz után?

Figyelt kérdés

Most gáztűzhelyünk van, utáljuk rendesen, de már megszoktuk, tudjuk mi hogy viselkedik rajta. Hamarosan költözünk, az új helyen villanytűzhelyünk lesz.

Nehéz átszokni? Van valami tudnivaló, amire figyelni kell? A "kis láng", "nagy láng" hogy működik ezeken? Gondolom fokot lehet beállítani, vagy pedig fokozatok vannak, de honnan tudhatom, hogy a "kis lángon" az hány fokot, milyen fokozatot jelent?

Van jelentősége, hogy a miénk beépített lesz (tehát külön főzőlappal), vagy ugyanúgy működik, mint a különálló?

Máshogy fő az étel? Gondolok itt arra, hogy gyorsabban/lassabban, hogy kezd odakapni, stb?

Bocsi, ha buta kérdések, de őszintén szólva nem láttam még használatban villanytűzhelyet. :)))

(A főzésre gondolok, a sütőnk eddig is villanyos volt, most a főzőlap érdekelne.)


2019. aug. 21. 10:08
1 2 3 4
 31/32 qkker1 ***** válasza:
88%

"Mr.Q77 nevű felhasználó válasza:


25/25


és Celsius fokot ír ki a készülék mikor állítod a teljesítményt?"


Ugyan nem nekem szól, de ha megnézed, amit linkeltem, ott 180 fokot mutat.

2019. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Végül köszi mindenkinek, aki rádumált az indukciósra, amellett döntöttünk, és így az első két hónap használat után abszolúte imádjuk, jobb dolgozni rajta mint eddig bármin, amin főztem. :)))
2020. jan. 20. 13:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!