Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok hazi bodzaszorpot...

Hol tudok hazi bodzaszorpot venni? Link vagy elerhetoseg kellene.

Figyelt kérdés

Ha tudsz helyet vagy ismersz valakit/helyet ahonnan beszerezhetnek hazi keszitesu (!) bodzaszorpot megosztanad legyszi?

Kosziii


2010. jún. 18. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adnak el, egyszerübb, ha saját magad készitesz.
2010. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia, az a baj, hogy nem Mo.n elek es itt nincs nagyon ilyesmi. Viszont nemsokara megyek haza, es gondoltam, hogy ha van ilyen hazi termeles, vagy ha tudtok valami ismerost, aki eladna par uveggel, akkor vennek egy 15-20 uveggel es egy fel evre feltankolnek :) bodza-fuggo vagyok :D
2010. jún. 18. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi, de akkor azert elmondom megegyszer :)

NEM AKAROK es nincs is ra lehetosegem, hogy MAGAM KESZITSEM!

Szoval ezert akarok venni. Hazit. Azt kerdeznem, hogy HONNAN/ KITOL szerezhetnek be.

Koszi

2010. jún. 18. 22:46
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Én lehet tudnék segíteni, hétvégén meg tudom kérdezni, hogy van-e még. Amúgy nagymamámék foglalkoznak vele, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, de ha gondolod és van időd Pestre is fel tudjuk hozni. Írj ha érdekel még, és akkor megérdeklődöm a dolgokat:)

2010. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Pontosabban Vasárnap tudnám megkérdezni:)
2010. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tetro ***** válasza:
Találkoztam egy nővel Kóspallagon olyan fél éve. Házi lekvár, és mindenféle szörpök vannak nála. A lekvárok zseniálisak voltak. Adok egy számot emailen ha kell tetro.freeblog.hu@gmail.com
2010. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindkettotoknek, kerdezzetek-kuldjetek :) :) :)

Pussz <3

2010. jún. 19. 01:37
 9/9 anonim válasza:
Nos megkérdeztem, egy liter ezer forintba kerülne. Írj, ha érdekelne!
2010. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!