Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik országban nem ismerik...

Melyik országban nem ismerik a túrót?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyünk nyaralni, de a szüleink nem mondják meg, hogy hova. Egy nagy bevásárlás során egy elejtett mondatból rájöttem, hogy ott nem ismerik a túrót. Melyik ország lehet ez?

2013. júl. 1. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez igen kevés támpont, mert Magyarországon kívül nem nagyon eszik máshol. Spanyolországban, Bulgáriában, Angliában tuti nem.
2013. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Afrika :D
2013. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Angliában tényleg nem ismerik a túrót. Mi például cottage cheese-t veszünk ha túrós tésztát akarunk enni. Ez messze nem túró de elmegy túrónak.
2013. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
én ki nem állhatom a túrót, szóval édes mindegy hogy ahova megyek, van-e vagy nincs.
2013. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban sem
2013. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, tőlünk nyugatra, északra, és délre, és keletre nem esznek túrót :D Najó, van egy-két kivétel: Romániában Erdélyben ugye, de különben elég kevés helyen, pl még sztem a szomszédos országokban, azt annyi (szlovákok, horvátok tuti, többi csak tipp)

Majd megírnád, hogy végül hova mentetek? :)

2013. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Németországban se ismerik... :(

Életem leglemondobb 8 hete volt a gyakorlat turórudi nélkül... :(

2013. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Németben élek én is és hát van vmi túrónak nevezett akármi,de az nem túró,hanem ilyen tejföl sűrűségű tejes dolog.
2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alaque ***** válasza:
100%
Japánban és Kínában még nem is hallottak róla. Az ázsiaiak nem igazán bírják a tejtermékeket. Hallottam már olyat is, hogy a sajtot Kínában romlott tejnek nevezik, de ebben nem tudom, mennyi az igazság.
2013. júl. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományos csurgatott, tehéntúrót szinte sehol sem ismerik. vannak szemcsés és krémszerű valamik, de semmiképp nem hasonló a mi túrónkhoz.

Azt sajnos nehéz lenne kitalálni, hogy hova visznek benneteket nyaralni, de egész izgalmasnak tűnik, hogy ennyire titkolják :)

2013. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!