Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire ismerik az LMP-t az...

Mennyire ismerik az LMP-t az országban?

Figyelt kérdés

Van, aki még egyáltalán nem hallott róluk?

Aki épp csak hogy hallotta a nevüket, az mit tud róluk?


Csak kíváncsi vagyok; elvégre nincs akkora hátszelük, hogy a csapból is ők folyjanak, viszont elég elszántnak tűnnek. Kérdés csak az, hogy ez mire lesz elég...?


2010. febr. 5. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Tartogathat meglepetéseket. Esetleg ha többet szerepelnének a médiában több esélyük lenne.
2010. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban hallottam róluk, viszont semmilyen konkrétumot nem tudunk róla...

Az MSZP helyett szívesen látnám őket.

2010. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
aktivisták többnyire.
2010. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hogy léteznek, de nincsenek jelen. Nem átütőek, nem akcióznak, nem köthető hozzájuk semmi. Így nem is lehet semmilyen eredményt elérni. Ja, én írtam nekik egy emailt szeptemberben, de még nem jött válasz. A Jobbiknak kétszer írtam, 48 órán belül mind a kétszer szép, részletes választ kaptam. Lehet, hogy még lenne mit tanulni az LMP-nek. Pedig annyit azért látok a stílusukból, hogy nagyon okosnak képzelik magukat.
2010. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Az lmp az szdsz utódja a mostani libsiket oda költöztetik át.

Ha utálod az szdsz-t akkor az lmp-re se szavazz.

2010. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ceri ***** válasza:
Tudom, hogy vannak. Aki szeret 21-ezni az voksolhat rájuk.
2010. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit tudok, hogy SZDSZ utód párt.
2010. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk az az egy biztos, hogy az "SZDSZ-utódpárt" mítosz és semmi valóságalapja nincs, lévén az LMP már akkor létezett, amikor az SZDSZ még virágkorát élte, és kedve szerint zsarolhatta a szocikat. Plusz most is sokkal jobban érdekli az SZDSZ-t az MDF, mint bármi más.


Profizmusból viszont tény, hogy van még hova fejlődniük.

2010. febr. 5. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Előbb szerezzék meg a jelöltjeik a hőn áhított szabadbölcsész diplomájukat, utána játsszanak politikusosat. :D
2010. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem csak a fővárosban ismerik őket igazán, ott vannak inkább az aktivistafélék.

Semmi közük nincs az szdszhez.

A baj annyi, hogy nincs igazán egy határozott arc akire lehet asszociálni, bár ez lehet nem is baj. Lehet ez is valami koncepció része!:)

2010. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!