Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kesziti igy valaki ezt a...

Kesziti igy valaki ezt a krumplietelt?

Figyelt kérdés

ujburgonya, hagyma, tejfol, liszt, tej, so, paprika, petrezselyemzold a hozzavalok.


mefonnyasztom a hagymat, rateszem a pirospaprikat, felontom vizzel, bele a feldarabolt burgonyat, ha megfott tejfol-tej-liszt habarassal feleresztem,kremes allagura, majd megszorom felapritott petrezselyemmel



#krumplietel
2012. jún. 15. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi ezt tejfölös krumplifőzeléknek hívjuk, legalábbis így csináljuk.
2012. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kel bele kolbász
2012. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig tanul az ember! Így még sohasem csináltam és sohasem ettem, de ahogy olvasom, nem lehet az rossz!

Sült virslit, vagy tükörtojást hasonlót mellé nagyon el tudok képzelni.


Hasonlóan szoktam készíteni karfiol-pörköltet (a krumpli helyett ha azt raksz bele) és főtt rizst, vagy nokedlit készítek mellé köretnek.

2012. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sültkolbász és kolbászzsír a tetejére...:)
2012. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eletemben ma keszitettem eloszor, isteni lett, a nyal osszegyul a szamban hacsak ragondolok! mar nem volt ido semmi kolbaszra semmi feltetre, de jo otlet, legkozelebb ugy lesz! csak ajanlani tudom!
2012. jún. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!