Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A német konyha olyan rossz,...

A német konyha olyan rossz, mint amilyen a híre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 01:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Ez az egyéni ízléstől függ elsősorban.Minden ország ételei között vannak olyanok amik nekünk furcsák és szokatlanok.

Az egyik hipermarketben nálunk is lehet kapni német szalámit

amit az általunk megszokott paprika helyett mustárral izesítenek a németek, kissé szokatlan de egyébként jó.

A Lidl-ben folyamatosan kapható cseh szalámi ami szintén nem paprikás de szerintem ízesebb mint a magyar hasonló.

2012. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Weißwurst édes mustárral - a legjobb!


Én szeretem a német konyhát.

2012. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Úgy hiányzott már egy igazi húsleves, vagy egyáltalán valami leves. Nagyon fájt tőle a hasam, mert teljesen más ételek dominálnak, mint itt nálunk. Ott teletömtek tésztával meg péksütivel, hússal alig találkoztam. Viszont ennek ellenére egész finomak voltak, csak én nem voltam hozzászokva.
2012. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Überlingen-répával töltött vastag,olajban úszó palacsinta,leöntve valami barna ragadós mártással.Johanngeorgenstadt-reggeli,nyers sertéshús,hagyma,tojássárgája egy kupacban.Anyám gondolt egyet,és kisütötte.Utána az összes német ott szaglászott,hogy mi is lehet ez a mennyei illat.
2016. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!