Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért ennyire egysíkú és...

Miért ennyire egysíkú és unalmas a magyar Gasztronómia?

Figyelt kérdés

Illetve nekem még a gyomrom is felfordul, pl. az ilyen hurkáktól meg egyéb gusztustalanságoktól.


pl az Olasz konyha fantasztikus és világhírű, a magyaroknál miért nem lehet normális ételeket készíteni? Nekünk miért nincsenek normális tradicionális ételeink?


tegnapelőtt 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkor egyél olasz kaját, mit kell ezen vergődni.
tegnapelőtt 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert régen a zord téli időjárás bizonyos irányba vitte a gazdálkodást és az életvitelt, majd a szoci ezt is befolyásolta és az olcsón laktató irányba vitte a gasztronómiát nem törődve az egészséggel meg az izletességgel.
tegnapelőtt 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Én személy szerint szeretem a magyar ételeket. Ha azt mondod gusztustalan, még előbb megértem, mint azt, hogy egysíkú/unalmas. Hát szerintem pont, hogy sokkal változatosabb, mint egy olasz konyha. Dehát ha neked először a hurka jut eszedbe, akkor nincs is mit mondani.
tegnapelőtt 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
A magyar konyha nem egysíkú és unalmas. Ha valami az, az pont az olasz konyha.
tegnapelőtt 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert nem ismered teljes pompájában...Valójában változatos és sokszínű.
tegnapelőtt 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon tájékozatlan vagy. A magyar konyha nem gulàsch meg lángos. Ha csak Borbàs Marcsi műsoraiból tájékozódnál, akkor is több száz magyar étellel találkoztál volna.

Az éttermi választék szúksègszerűen csak néhány étekre terjed ki. De az nem egyenlő a magyar konyhával.


A népneveket nem írjuk nagy kezdőbetűvel.

tegnap 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a napi menü vonalon és a rántott dolgokon kell elindulni.
tegnap 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ő nem a 687 csillagos éttermek szakácsa. 600 videója van, többségében magyar ételekkel.

https://www.youtube.com/c/Gy%C3%B6rgyHargitai

tegnap 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem az.
tegnap 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13-as: "Hát szerintem pont, hogy sokkal változatosabb, mint egy olasz konyha."


Szerintem foglamad sincs az olyasz könyháról, csak a tészta, pizza szintig jutottál, pedig ennél jóval több.

Azt nem állítanám, hogy a magyar konyha változatosabb, legfeljebb más.

tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!