Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ez mennyire ártalmas?

Ez mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz, de 3-4 napra benne maradt a tányér a mosogatóban, és valamiért bepenészedett a kajamaradék benne. Háromszor átsúroltam, elmosogattam. A kérdésem, hogy ezután ehetek-e belőle, vagy így még benne maradhattak olyan baktériumok, amik károsak lehetnek?
2017. jún. 24. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha forró vízzel mosogattam el biztosan nem lesz bajod tőle. Ha nem vagy biztos benne, tedd bele egy nagyobb edénybe önts rá forró vízet és forrald 10 percig.
2017. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég gáz, főleg kajamaradékkal beletenni a mosogatóba és napokig otthagyni.

Ha rendesen elmosogattad- ezek után- nyugodtan ehetsz belőle, kutya bajod sem lesz.

Ha biztosra akarsz menni ecettel dörzsöld át és alaposan öblítsd le a tányérokat, edényeket.

És több figyelmet a saját érdekedben a higiéniára, főleg ebben a hőségben.Minden rosszindulat nélkül írom.

2017. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire, elmostad nem? Hidd el, a tányér nem emlékszik rá, hogy mi volt rajta. :D
2017. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A penész az gomba, és nem baktérium.

Ha háromszor elmosogattad, nyugodtan használhatod.

Már egyszeri, alapos mosogatás is elég.

2017. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!