Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen fűszert tegyek a túrós...

Milyen fűszert tegyek a túrós tésztára?

Figyelt kérdés
Van esteleg tippetek,hogy mivel lehetne egy kicsit másabb ízt adni a túrós tésztának?Milyen fűszerek illenek hozzá?
2008. okt. 3. 15:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
túróból adódóan kapor például
2008. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ

várok további tippeket ha van :)

2008. okt. 3. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
BAZSALIKOM!
2008. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Van, aki cukorral eszi például.

Én úgy szoktam, hogy a túrót és a tejfölt összeturmixolom, (így sokkal finomabb szerintem), mehet bele kapor és tepertő a tetejére!

2008. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

a turohoz valoban jol megy a tejfol, kapor es a sult szalonna kocka minel aprobbra vagva illetve a sult teperto. En meg szoktam ra tenni piros paprikat is, csak picit meghinteni a tetejet mielott elkezdem enni.


Egy pici reszen probald ki, hogy hogy izlik szalonnaval ES cukorral egyszerre. Mikor elosszor lattam, dob tam egy hatast, de meggyoztek, hogy kostoljam meg, es ugy is finom volt.

2008. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki hogy porcukor+fahéj,így is fincsi.
2008. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ :)
2008. okt. 3. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én el nem tudom képzelni fűszerrel. Túróstészta véleményem szerint cukorral és tejföllel finom, esetleg egy kis szalonnával.
2008. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Túrós tésztára öntsél egy főzőtejszín és tedd be a sűtőbe,isteni finom.
2008. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész család a következőképpen eszi (kicsit aberráltnak hangzik, de próbáljátok ki: a túrós tésztát bőségesen megszórjuk zsirjára sütött szalonnakockával, és kristálycukorral. (A fiam találta ki, és nagy népszerűségnek örvend)
2008. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!