Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hanyfele modszert ismertek...

Hanyfele modszert ismertek csirkebontara?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy kulturankent nagyon eltero, hogy melyik reszeket hagyjak egyben? Pl pakisztani ettermnekben is teljesen maskeppen ddarabolnak fel, mint az afrikaiakban. Pakisztani konyhan pl a grillcsirket bizonyos pontokon melyen bevagnak, igy mikor sul szetnyilik, mint a rozsa. Vagy ha youtube-on neztek afrikai piacokrol ( a higenias dolgokat, most ne firtassuk, hisz az a dolog, ami abszolut nincs ott) akkor lathajatok, hogyan daraboljak fel a csirket.

2015. máj. 31. 16:01
 1/1 anonim válasza:
Miért érdekes az, hogy Pakisztánban. vagy Afrikában, vagy bárhol hogyan bontják fel a csirkét ? Én mindig a következőképpen járok el:először leveszem a két szárnyát, azután a két combot, amit akár kettőbe is vághatok. A megmaradt csirke-torzót elvágom a mindkét oldalán lévőporcos részen. Azután mind a hátat, mind a mellet a célnak megfelelően feldarabolom. Ez gyors, talán addig sem tart, mig mindezt leirtam.
2016. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!