Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Azzal a kérdéssel fordulok...

Dinnyemanoo kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok Szerintetek egy átlag háziasszonynak van esélyevbejutni a Konyhafőnök címő tv show-ba?

Figyelt kérdés
Segìtsetek
2015. máj. 23. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2015. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Átlagháziasszonynak nincs, illetve esetleg bejuthat, de továbbjutási esélye nagyon csekély. Ez egy licencműsor, nagyon durva, és nagyon megalázzák a szereplőket, bár minden forgatókönyv szerint történik.

Én 10 milláért sem vállalnám a nyilvános megaláztatást.

2015. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán. Ha a 3. válaszoló által leírtakat nem tekintjük, akkor se nagyon tud labdába rúgni egy ilyen műsorban egy valóban "átlag háziasszony". Az én anyukám pl. nagyon-nagyon jól főz, rengeteg jó praktikát ismer, ügyes a konyhában, de szinte majdnem minden adásban van olyan étel vagy alapanyag, amit nem hogy nem próbált még, de még csak azt se tudja senki a családból, hogy mi az ... :D Az átlag háziasszonykodás ide kevés.
2015. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem is kevés az esély rá. Szeretem ezt a műsort, de hülyeségnek tartom, hogy olyan feladatokat adnak a versenyzőknek, hogy azt sok profi se oldaná meg. Szerintem sokkal érdekesebb lenne, ha olyan alapanyagokkal, technikákkal készülő ételek elkészítése lenne az elvárás, amit egy "átlag háziasszony" a mindennapi életben is alkalmaz.
2015. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez az egész azon is múlik,hogy van e valami ismeretséged.A reklámban azt mondják több ezren jelentkeztek,ne akarja már nekem beadni senki,hogy egy húszon valahány éves Hootersben dolgozó lány csak azért bejut mert olyan jól tud főzni.Bekerül a 26-ba maga mögé utasítva több ezer embert....Na ezt azért nem hiszem el.
2015. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!