Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vodkás gumicukrot szeretnék...

Vodkás gumicukrot szeretnék készíteni, de még nem csináltam. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

Milyen vodka kell hozzá? ( a gumicukor adott (cseresznyés)

Mennyire fog megnőni?

Meddig kell bennehagyni?

Milyen lesz az íze? Finom egyáltalán?


Ha üvegtálba teszek egy a dag gumicukrot, azt leöntöm addig amíg el nem lep, lefedem és hűtőben hagyon 1 napig jó lesz? :D


2015. febr. 17. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Puha a gumicukor... szóval nem akarom sokáig bennehagyni.

És fontos lenne hogy a formája megmaradjon, de legalább felismerhető legyen. :D

2015. febr. 17. 15:56
 2/2 anonim válasza:

Hello!

Teljesen mindegy, hogy milyen vodkát használsz a léyeg hogy NE ízesített vodka legyen...(lehet Kalinka,Royal stb. stb.)

A mérete nem nagyon fog változni.

Általában ezt eddig kell benne hagyni ameddig a gumicukornak a színek kicsit ki nem oldódik. (mivel ez fog történni) De az sem baj ha a fogyasztásig benne hagyod :)

Nyilván valóan vodka íze lesz de valószínüleg fogod a gumicukor ízét is érezni egy kicsit (elvileg).Ízlés kérdése valakinek ízleni fog valakinek nem.

Remélem segítettem bár bevallom hogy én is régen csináltam már ezt. :) :D

Egy jó tanács NE tedd be a hűtőbe mert akkor olyan lesz mint a kocsonya az pedig nem jó. /Tartsad szoba hőmérsékleten de az se baj ha valami hűvösebb helyre rakod de semmi képp ne a hűtőbe, rakd inkább a kamrába (ha van) de ha oda is rakod figyelni kell rá hogy ne áljon össze/ :)

2015. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!