Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy muffin tésztát lehet nagy...

Egy muffin tésztát lehet nagy torta formában sütni, mármint mintha tortát készítenénk?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már h pl egy csokis muffin tésztareceptet egy torta formába tesz,és úgy süti meg? 2ilyen lapotcsinál,és közte csokival,gyümölcsökkel, pudinggal megtöltjük?:) remélem értitek mire gondolok.

köszönöm a válaszokat előre.


2010. jan. 27. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én már csináltam és finom lett. Csokis muffin tészta és közte csokikrém.
2010. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen én szoktam,csak a teteje nem egyenes hanem olyan mint a muffiné,de fincsi,én francia csokikrémet szoktam közé tenni,csoki és daráltmogyoró darabokat.
2010. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és alá sütőpapírt vagy mit tesztek?:) h le ne tapadjon, és a tetejét mivel lehet díszíteni?:)

és a csokikrémet h készíted?:$$

ne haragudjatok a sok kérdésért:)de kezdő vagy sütés terén.

köszönöm a válaszotokat;)

2010. jan. 27. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szilikonos sütőformám van, abba nem kell papír. A másikba igen, olyankor vagy kivajazom és kilisztezem vagy sütőpapírt használok. A tetejét csokireszelékkel szoktam megszórni, de olvasztott csokival is leöntheted.
2010. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az enyém is szilikonos,a tetejét ugyanazzal a krémmel szoktam bekenni,és "egérsz@rral"-tudod az a csoki valami amit lehet kapni,mi amúgy igy hivjuk-leszórom..

Francia csokikrém:

2 tábla legalább 70%-os csokit gőz fölött olivaolajjal felolvasztasz,hozzácsapsz 2 ek.sovány tejport,20dkg olvasztott ramát,2 ek cukrot,1 vaniliás c.,és egy löttyintésnyi jim bimet,jól elkevered még a gőz fölött,beleszóröd a csoki,-és a mogyoró darabokat,majd vársz hogy kicsit hűljön.

2010. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!