Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dr Oetkeres Lillifee muffin...

Dr Oetkeres Lillifee muffin vagy torta megéri az árát? Jó íze van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam olyan muffint,szerintem tök jó, egyszerű megcsinálni,csak a porokat kell összekeverni,meg gyorsan kész van. Csak a mázat rontottam el,arra vigyázni kell,hogy ne rakjunk hozzá sok vizet!
2008. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, finom. A muffint próbáltam. Csak hülye voltam és megfőztem a mázat... :DDD
2008. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
akkor én is veszek,olyan cuki:)
2008. okt. 30. 16:56
 4/16 anonim válasza:
92%
Én a citromos tortát csináltam, nem bírtuk megenni! Rettentően citromos volt, és nagyon édes. Azt nem ajánlom!
2008. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a muffint szeretném elsősorban kipróbálni,akkor tortát nem veszek soha:D
2008. okt. 30. 17:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha arragondolsz,amiben ilyenkis szívecskék vannak,megnyugtatlak.Nagyoon fiinii:P
2008. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
igen, szép, rózsaszín, cukorszirupos nagy szar, egyetlen természetes anyag nincs benne, nehogy adj ilyet a gyermekednek!
2008. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen,az a cuki rózsaszín muffinka:) köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 30. 20:00
 9/16 A kérdező kommentje:
és hol a legolcsóbb mostanában?
2008. okt. 30. 20:23
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne vegyél... Én mát az összes Lillifeet kipróbáltam, mert egyszerűen nagyon cuki, de mindegyik kaki volt... A muffinnak isteni volt nyersen a tésztája, de megsütve nem volt benne semmi extra, mintha egy sima piskóta lenne, a mázon nagyon nem lehet rontani, azt ugyanugy porcukival meg piros ételfestékkel meg lehet csinálni. A puding meg rosszabb mint a fózópuding, olyan semilyen íze van, a torta is amolyan semmi különös... Persze nagyon babán néznek ki ^^ Inkább vegyél bogyókat, mert engem is az fogott meg legelöször, lehet rózsaszín gyöngyöt és lila-rózsaszín szivecskéket kapni külön és azzal díszítsd a sütijeid, pudingjaid :) Sajna a rózsaszín virágocskát nem lehet (még?!) külön kapni, de nagyon várom!
2008. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!