Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kinek milyen gáztűzhelye van?...

Kinek milyen gáztűzhelye van? Milyet vegyünk és milyet ne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 19:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Végül ez lett!Egyik boltba kinéztem egy zanussit amibe volt elektromos szikra,meg sütővilágítás és pluszban grill, de sajna gázgrill!A másik boltba átmentünk mondván megkérdezzük mennyi hátha olcsóbb 1-2000 ft-tal!Hát közölték,hogy le van állítva,mert sok gond volt vele!Így esett erre a választás!Már mióta agyalok,leskelődök és 5-ször voltam a boltokban!A férjemnek mondtam,hogy gáztűzhely nélkül nem megyek haza!Megrendeltük!
2014. jan. 21. 17:19
 22/24 anonim ***** válasza:
drukkolok, hogy beváljon hosszútávon is. :)
2014. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm aranyos vagy!Szerintem már egy sem tartós nem arra tervezik őket sajna!
2014. jan. 21. 17:26
 24/24 anonim ***** válasza:

Bár így utólag már nem sok értelme, de azért leírom:

Nekünk otthon régi típusú Mora-nk volt/van, és mikor elköltöztem otthonról, szintén erre szavaztam - természetesen újabb kiadásban.

4 gázégős és gázsütője van, nekem - bár viszonylag kezdő kukta vagyok - nagyon bevált!! 2 éves most!

Szerintem az egyszerűsége a lényeg: könnyű tisztítani, hozzáférhető, szép kivitelezésű és nem utolsósorban mindent frankón főz-süt (már ami nem rajtam, a tulaján múlik :) ).

(Egyébként aki írta, hogy nem megy át a csövön a gáz vagy csak pislákol: nekünk, egyszer rászántuk magunkat, ki lett takarítva és mint kiderült, azért nem ment az egyik rózsa évekig, mert pók volt benne! Lehet, hogy csak banális a probléma.)

2014. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!