Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy kókuszos curry-s tapenade...

Millenium Falcon kérdése:

Egy kókuszos curry-s tapenade receptet tudnátok nekem írni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég extravagáns, amit kérsz, de készítettem egy változatot, kipróbáltam, nekem bevált, remélem, Neked is ízleni fog. Szóval. 8 deka kókuszreszeléket, 15 deka fekete olajbogyót, egy evőkanál citromlevet, három evőkanál mustárt, egy gerezd fokhagymát, egy evőkanál curryt, egy csapott evőkanál kapribogyót, 1,5 deciliter extra szűz olivaolajat, ízlés szerint fekete borsot, sót, pár csepp vaníliás modenai balzsamecetkrémet turmixolj le úgy, hogy az olajat csak a végén adod hozzá. A sóval bánj óvatosan, mert a kapribogyó többnyire sós lében úszik, mint tudod. Jó étvágyat!
2014. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remek! :)
2014. febr. 19. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye, jó lett? Azóta újra megcsináltam, egészen rászoktam. Örülök, ha segíthettem!
2014. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!