Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Teflon edényből mivel tudnám...

Teflon edényből mivel tudnám kiszedni az olajfoltokat?

Figyelt kérdés

ezt az edényt szoktam használni ha olajba sütök valamit. De az utóbbi időben észrevettem hogy elég csúnya lerakódás van az edény falán, akármennyire is próbáltam elmosni. De mivel teflonból van, nem mertem súrolni nagyon. van valami tippetek hogy mivel tudnám kiszedni belőle?

A forró vizes, + ecetet, citromleves öblítést próbáltam. nem használt. esetleg valami zsíroldószer beválhat?


2009. nov. 9. 19:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Én most akarok venni erre a célra hideg zsíroldót, szerintem az segít.
2009. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez a neve hogy hideg zsíroldó?

anyukám régen használt egy pumpás, vékony műanyag flakonban lévő szert, lehet hogy ez is ilyen?

2009. nov. 9. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát a hideg zsíroldó az igen ilyen fújós flakonban van, bár nem tudom, hogy teflont lehet-e vele fújni, mert nagyon erős szer! ha használod vigyázz, hogy szellőztetés legyen, kesztyűt használj és semmiképp ne lélegezd be!!
2009. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
a teflon edénynek jót tesz az olajfolt mert megvédi az oregedéstől, nem fontos eltávolítani, de ha zavar akkor csak tomény mosogatószerrel oblítsd át.
2009. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!