Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Holnap bolognai spagettit...

Holnap bolognai spagettit akarok csinálni, kivettem a mélyhűtőből a darálthúst, kishűtőbe tegyem vagy ki a konyhaasztalra?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a kishűtőben nem enged ki eléggé holnapra, de az asztalon meg túl gyorsan, és így megromlik. És azt is olvastam, hogy mindig fokozatosan kell kiengedni ezért tettem kishűtőbe.

2013. jún. 18. 21:20
 1/6 anonim válasza:
vízbe
2013. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vízbe most, és hagyjam úgy egész éjszaka, vagy elég mondjuk reggel?
2013. jún. 18. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éjszakára hűtőbe teszem, reggelre még picit fagyos, de már főzhető lesz.
2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a 3-as írja!

Reggel főzés előtt kb. 1 órával kiteszed az asztalra, ilyen melegben tökéletes lesz, mire odajutsz, hogy készíted.

2013. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízbe nehogy bele ragd. A darált húst sohasem rakjuk vízbe. A kis hűtőbe előtte este.
2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ennyire körülményes lenni. sosem tudom előző nap, hogy másnap mit eszek és ha megkívánom a bolognait, azt akkor kívánom meg. Kiveszem a mélyhűtőből a darálthúst és mikro, defrost fokozat, 8 perc. (Régi, gyenge mikróm van, újabbakban 3 perc is elég) és kész, lehet sütni és nincs probléma, hogy hova tegyem, mikor vegyem ki és kiküszöbölöm a legnagyobb problémát is, hogy esetleg másnap nincs kedvem ezt enni, mert előző este csak egy hirtelen felindulásom volt :) Sokkal szabadabb megoldás.
2013. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!