Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Új palacsinta sütővel mit...

Új palacsinta sütővel mit kell csinálni? Ki kell égetni vagy valami?

Figyelt kérdés
Vettünk egyet,igaz tescosat,de a réginél biztos jobb lesz.Szeretném már kipróbálni,de nem tudom "be kell-e avatni"?
2013. jún. 4. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem "avattam fel".

Egyszerűen az első előtt megolajoztam,de ezt minden sütés előtt megteszem.

Nekem is van teszkós,egész jó.

Palacsintatésztáva teszek kicsi olajat,igy nem tapad le.

2013. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint minden új edényt, (és fehérneműt) használat előtt alaposan elmosom (ki tudja hányan, milyen kézzel fogdosták), és utána már mehet is használatba!!!!

(Mondjuk kávéfőzőt nem árt "beavatni", hogy a kávé aromája átjárja a belső alkatrészeket, de egyéb edényt nem szoktam)

2013. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmosogattam,mindjárt neki is látok a sütésnek. :-D
2013. jún. 4. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kiégetni, meg semmi ilyen eljárás nem kell neki!

Csak simán süsd meg benne a palacsintákat! Előtte olajozd be aztán mehet! :)

2013. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mustafa33 ***** válasza:
Inkább az árt neki, ha használat után mosogatószerrel mosdod el. Azután égni szoktak az elsők. Csak tiszta meleg vízel mosd és azzal sem nagyon, csak amennyire muszáj.
2013. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon picit mosogatószeres volt a szivacs de nem nagyö.Az elsőnél kikentem olajjal,az fel is jött nem ragadt le.De kb a 3.nál már hiába kentem olajjal úgy kellett alányúlnom,hogy megfordítsam és addigra már elép barna lett.Nem odaégett csak megbarnult az egész.Nem is tudtam volna előbb megfordítani mert még nyers volt,miremeg végre valamennyire feljött hogy alányúljak szép kis színe lett. :-(
2013. jún. 6. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!