Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi a baj a mákos gubámmal?

Mi a baj a mákos gubámmal?

Figyelt kérdés

Mi lehet a gond a gubával ha mikor frissen van kész akkor jó az íze, hibátlan, de másnap hidegen mikor megkóstoltam nagyon keserű volt. a tej tuti nem volt romlott.

(a langyos tejet ráöntöttem a kiflire összekevertem porcukorral és darált mákkal)

vagy melegítés után ujra jó lenne? :)

meg tudok csinálni minden főtt ugymond nehezebben elkészíthető ételt is gond nélkül de ez most kifogott rajtam :)



2013. ápr. 19. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
a mák keserű
2013. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszi a víziló hogy a mák mosásával elmegy a keserű íze? Egy fenét!Az uborkák egy része is keserű!
2013. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ez bolti darált mák és a cimke szerint még sokáig nem jár le a szavatossága
2013. ápr. 19. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:

A bolti cimke nem mindig mond igazat, gondolom hallottál már te is az átdátumozásról.

Ahogy nálam is 3 nap alatt a hűtőben bezöldült a lecsókolbász, pedig a szav.időből volt még hátra a cimke szerint ....

2013. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemrégiben én is így jártam, ki kellett dobnom az egész gubát és a mákot is, mert keserű volt, vettem másik mákot, azzal finom lett.
2013. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a 3-as mit nézett!

Ti láttok valahol is vízi-lovat??????

2013. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is jártam már így csak mákos kiflit csináltam. Mikor ledaráltam a mákot, nem kóstoltam meg csak rutinból csináltam. De tudom, hogy ezzel nagyot hibáztam, mert romlott volt a mák. Nagyon keserű volt és ezzel az egész munkám odaveszett ... A mák a hibás!
2013. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A mák kimosásáról én is hallottam. Nagyanyáink idejében még szabad volt mákot vetni, és szüret után kimosták, megszárították a napon a szemét miatt. Nem is volt soha keserű. Sajnos amit most veszek, szinte minden harmadik alkalommal a szemétben köt ki, néha elhasználom, de nem tökéletes az íze. Sajnos ez van. Piacon kell venni, ahol előtte egy csipetet megkóstolhatsz. És mindig csak annyit érdemes ledarál(tat)ni, amennyit akkor el is használsz.
2013. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!