Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Natúr joghurttal, tejszín...

Natúr joghurttal, tejszín nélkül lehet vhogy eperfagyit készíteni?

Figyelt kérdés
..recept..
2009. aug. 23. 10:09
 1/3 igabcsy ***** válasza:

Igazi "habos" fagyit szerintem nem, de olyant már csináltam, hogy natúr joghurtba kevertem gyümölcsvelőt ( csak villával összetört epret, málnát), vagy leturmixolt gyümölcsöt. Beleöntöttem tupperware jégkrémformába, és lefagyasztottam. Egészen finom volt és kalóriaszegény. :-)

Ha nincs ilyen formád, akkor vékony karcsú pohár is megfelel, és amikor már kezd fagyni, akkor szúrj bele egy pácikát vagy kiskanalat, hogy ne merüljön el benne teljesen.

2009. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jégkrémet szoktam így készíteni.

Natur joghurt + gyümölcs turmixolva + méz és/vagy vaniliáscukor + pici víz - jól összekeverve, bele a jégkrémformába, és be a mélyhűtőbe.

A család szereti, főleg a gyerekek. :)


Üdv!


Ui.: nem krémes fagyi állagú, hanem inkább "calippo" szopogatós jégkrém állagú lesz

2009. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!