Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » RÉpa és almalevet hogyan...

RÉpa és almalevet hogyan lehet tartósitani télire? Gyerekeknek

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb lefagyasztani, de éppen ez az a kettö, ami egész évben frissen kapható, nem éri meg eltenni.
2012. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg répám van,fagyasztó mát tele a gyerekek szeretik a "kubut":)
2012. szept. 17. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,h offolok,de mivel csinálsz répa és almalevet?
2012. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
gyümölcscentrivel
2012. szept. 17. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyenfajta centrid van? Mennyi gyümölcs-zöldségből mennyi jön össze? Répa-almát én még nem csináltam, de szeretem, bár nincs csak 12ezer Ft-os Philips centrifugám, de nekem tetszik.
2012. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az a "kubu"?
2012. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem 1000éves centrim van márkája is lekopott! Most 2,5kg répából 1kg almából csináltam mert csak ennyim volt másfél liter jött ki belőle jó lett volna több alma! A kubu -t a boltokban lehet kapni,répa-alma-eper és hasonló variációkból álló gyümölcslé gyerekeknek
2012. szept. 17. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi szükség van arra hogy tartósítsad? A hőkezeléstől veszít az értékéből!


Sárgarépa és alma télen is van és frissen lelehet darabolni és turmixolni mindig csak annyit, amennyi az nap elfogy! S abban legalább minden benne van tartósítás nélkül!!

2012. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a kérdezönek MOST van sok almája meg répája, ami vagy neki termett, vagy kapta és inkább tartósitani szeretné, mint most kidobni télen meg venni.
2012. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyobbak a gyerekek akkor elég a lereszelés is.


Mivel z én nagyobbik unokám nem akar enni másképp gyümölcsöt igy lereszelem az almát-- aztán a sárgarépát is de azt egy pillanatra beteszem a mikróba és akkor olyan mint az alma puha. Aztán összekeverem a reszeléket csorgatok rá 1 kk mézet és a piszok ma 18 éves így hajlandó csak megenni évek óta- utálja zöldséget igy levest nem eszik ha látja benne.


A kicsi, Ő mindent megeszik csak nyelni lehessen.


Próbáld ki ezt a formát egy kisebb mennyiséggel és fagyaszd le. De lehet turmixolni és felgőzölni is, és üvegekbe tenni. Visszaolvasva vettem észre hogy neked sok van-- nincs pincéd a répának? az almát pedig spejzba kell tenni a polcok szélére és ott is kibírja sokáig

2012. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!