Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valakinek nincs meg véletlenül...

Valakinek nincs meg véletlenül Laci bácsi szakácskönyve? A Suzanne/Zsuzsanna burgonya receptjére lenne szükségem.

Figyelt kérdés

#burgonya #Laci bácsi konyhája
2012. aug. 30. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valamit irni a receptröl - akkor esetleg meg lehetne keresni, ha más néven fut. A könyvet sajnos nem ismerem.
2012. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyit tudok róla,hogy valamilyen töltelék van benne(-igazából ez érdekelne leginkább!!) és bacon-be göngyölve van kisütve. De nem igazán találom sehogy...:/
2012. aug. 31. 10:00
 3/12 anonim ***** válasza:

A google-ban kétfajta "Laci bácsi" szakácskönyv van fent:

Bártfai Laci bácsi

Benke Laci bácsi


Te melyikről beszélsz?????

2012. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Benke Laci bácsi. Ő az "igazi" Laci bácsi,nem?:D
2012. aug. 31. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de megpróbálok neked rákeresni!
2012. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2012. aug. 31. 11:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz kimondottan ahhoz a recepthez, itt összekerestem neked néhányat, ami töltött és baconos. Hátha van köztük olyan, ami megtetszik neked.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pedig azt találtam, hogy szinte bárhonnét be tudsz regisztrálni a weblapjára, azt látom, hogy úgy közvetlenben kérnek le tőle régebben bemutatott ételek receptjeit. Keress rá, lépj vele kapcsolatba, szerintem neked is segít.
2012. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!:) Az utolsó link alatt található recept egész jól hangzik!

Igazából az atv-n láttam a héten egyik nap ezt a receptet,de sajnos mire leírtam volna,elment az áram...(ez az én formám!)

De beregisztrálok hozzá és megkérdezem Tőle személyesen!

Mégegyszer nagyon köszönöm a segítségeket!:)


Üdv:

10+3 hetes,ikres kismami

2012. aug. 31. 11:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert, és ha sikerül megtalálnod a receptet, ird meg nekem is légyszives. Köszi. Kellemes babavárást!
2012. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!