Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fozhetem a pudingot felvizezet...

Fozhetem a pudingot felvizezett joghurtbol?

Figyelt kérdés
Van itthon fel kilo joghurt (1,5%-os) meg sok sok glutenmentes pudingpor. Azon gondolkodtam, hogy felvizezhetnem-e a joghurtot es abban megcsinalhatnam-e a pudingot. Azert szeretnem igy, mert igy kevesebb benne a kaloria es legalabb elfogy a joghurt.

2012. aug. 29. 16:54
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
87%
Nem ajánlott. Olyan savanyú lesz, mint a bűn, másfelől pedig a joghurt összetúrózik, ha felforralod. Vizezve is! De próbáld ki kicsiben. A puding próbája az evés :D
2012. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Így igaz, a joghurt melegítve összetúrósodik, nem lesz jó.

csináld 1,5-ös tejből és semmi gond. a fogyizásba is belefér.

a joghurtból csinálj gyümikkel turmixot, fagyaszd kásásra, és edd meg fagyiként:)

2012. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én sem ajánlanám, de ha az a cél hogy a joghurt elfogyjon akkor főzd meg kevesebb vízzel a pudingot(tejjel még finomabb lenne), és amikor még langyos de már nem forró habverővel belekevered a joghurtot.Én sok sok gyümölcsre szedve hűteném ki.Szerintem finom joghurtos desszertet kapsz.
2012. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha a tejet hanyagolnád, inkább csináld vízzel, mint joghurttal! Messze nem lesz olyan finom, mint tejjel, de hát meglehet enni.
2012. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, joghurt, cukor, pudingpor, és lassú melegítés lángelosztóval. Túrósodás előtt besűrűsödött, szóval meg lehet csinálni.
2016. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!