Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lesz a mikiegeres könnyű...

Hogy lesz a mikiegeres könnyű és finom joghurtból banános ízű?

Figyelt kérdés

egy vaníliást és egy körtést kell összekeverni és úgy lesz banános?


mert mi azt hittük csak egyet kell kinyitni és azt felkeverni de így nem lett banános.


2010. szept. 26. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy vaníliás és egy körtésből lesz banános!!!!!
2010. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értem. az egyedül csak nekem nem 1értelmű akkor :-(((((((((



köszi11

2010. szept. 26. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is külön ettem, mert ha összeöntöttem volna, az már sok lett volna. Nem is értem ennek a joghurtnak a lényegét. Hiszen a könnyű és finomnak van külön banánosa is. Ezt az öntögetőst butaságnak tartom.

Azt sem értem, hogy lesz a körtéből és a vaníliából banán???

2010. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltuk, de én is azt hittem, hogy EGY dobozon belül van két íz, és ha összekeverem, akkor lesz más íze.

Amúgy akkor meg, gondolom azért találták ezt ki, hogy ne egyet vegyen az ember, hanem mindjárt kettőt.

2010. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsónak: PONTOSAN! azért találták ki ezt a marhaságot mert így kettőt eszel kapásból. amúgy meg kisgyerekek a célcsoport, viszont nekik meg túl sok egyszerre a két doboznyi...

amúgy meg sztem ez olyan műcucc, hogy akár az eprest is keverhetnénk a vaníliással, lehet h arra is rá lehetne írni, hogy szedres lesz... :D


kaptuk, amúgy én nem kedvelem ezt a "joghurtot", gyerekemnek nem is adom, majd megesszük mi

2010. szept. 26. 20:02
 6/8 A kérdező kommentje:
összekevertem és változatanul körteízű :DDD
2010. szept. 26. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

nem értem miért nem adsz gyereknek joghurot..semmibajunk nem lesz .....pfffff 3évesen is ettem joghutot és néz most is élek...


egy 22 éves

2010. szept. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
joghurtot adok, csak ilyen cukros, kárminbogarak szétnyomott testével színezett sz@rokat nem. :)))) rendes joghurtot gyümölccsel szokott kapni.
2010. szept. 29. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!