Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kelt tésztából készült csigáka...

Kelt tésztából készült csigákat hogyan süssem hogy ne ragadjanak le a tepsire?

Figyelt kérdés

Kakaós, diós, lekváros, pudingos.. Ilyenekre gondolok, mert tegnap sütöttem és leragadtak.

Édesítőszerrel sütök, tehát a cukor nem lehet hibás,+ olajoztam is a tepsit, de a lekváros és a pudingos is rendesen leragadt, vakargatni kellett őket.


Sütőpapírral ugyanez a helyzet-vagy rosszabb, mert a papírt kell szedegetni a csigák aljáról kis darabokban...



2012. júl. 22. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!Itt egy pl(egy a sok közül):

[link]

Ilyen barna is szokott lenni,

[link]

de pl a lidl ben kapható fehér és mégis kiváló.

A tartós szilikon lap így néz ki(egy a sok közül):

[link]

2012. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Fúúúhh!!! De jóóóóó!!!:-)

Köszi szépen kedves utolsó, nagyon sokat segítettél! Ilyeneket láttam csak, még edény-boltban is voltam, de ott sem tudtak segíteni:-(


Akkor megpróbálom ilyen szilikonos sütőpapíron, hátha úgy nem ragadnak le (ennyire:-)


Köszi mindenkinek a sok hasznos segítséget!:-)


Mindenkinek mentek a zöldek természetesen!!!

2012. júl. 27. 19:38
 13/14 A kérdező kommentje:

Jelentem: a szilikonos sütőpapír szuperül bevált!!!

300 Ft-ért vettem,azt hiszem "Hewa" márkájú, barna színű, és csodaszépen lejöttek a csigák, semmit nem kellett csinálnom, csak leszedni róla, gyönyörűen leváltak!!!!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!:-)


(a végén találtam szilikonlapot is, nálunk 2000 Ft-ba kerülnek, de így akkor probléma megoldva!!!:-)

2012. aug. 1. 16:14
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök.:)Azért megsúgom, én is akkor tanultam meg melyiket kell venni, mikor egy olcsó fajtára ráragadt a süteménylap fele.:D
2012. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!