Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csináltatok már ilyen levest?

Csináltatok már ilyen levest?

Figyelt kérdés
Nekem most ajánlották. 1 kis hagymát párolni pici olajon, aprora vágott répa,, gyökér karaláb , borso,És még tovább párolni 20dkg darált hussal mig kifehéredik. Vizzel felönteni husleves kocka ,so. Végén 1, 2 marék tészta . azt mondják nagyon finom. ismeritek e?
2012. máj. 7. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ettem ilyet, ha jól füszerezed, akkor tényleg finom, és a darált hús miatt gyorsan kész is.
2012. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sertéshúst vagy csirke-mellet kockára vágsz, vagy akár csirke-csontost (szárnya, nyaka) és azzal, akármilyen friss zöld (borsó, bab, karaláb) + zöldség (répa, gyökér), ha ez utóbbi van, akkor már a leveskocka nem is kell. Sóval, pici borsóval ízesítem, és vagy szilvamag, vagy eperlevél tésztával szoktam összefőzni. Elsősorban télen főzök ilyen vegyes-levest, a fagyóból kiszedett zöldségfélékkel.
2012. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: ... sóval, pici borssal ízesítem, ...

Persze van, amikor karfiolt, karalábot is főzök így.

2012. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!