Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Beáztassam a csirkemellet...

Beáztassam a csirkemellet tejben előző este?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen.

ha pedig szeretitek a fokhagymát, akkor tolj bele pár gerezdet fokhagymanyomóval és keverd el a tejben. brutálisan finom.

2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Akkor sem lesz jó étel belőle.
2011. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem szükséges. Mi sosem áztatjuk, és mégis nagyon finom tud lenni.
2011. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem elég 1-2 órára beáztatni, nem kell egész éjjelre... és ahogy írták fokhagyma és só mehet bele dögivel. Én még ki is szoktam kicsit klopfolni a husit előtte, hogy jól beszívja mélyen a tejecskét. :)
2011. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, irtó finom lesz tőle! Mi a halacskát áztattuk be, holnap sütjük, már alig várom :)
2011. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
fokhagymás tejbe, nagyon finom lesz tőle!
2011. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha broiler csirke melle, (és jó eséllyel az, mert hagyományos fajtákat szupermarketben kapni nem lehet) akkor a tejbeáztatástól + klopfolástól atomjaira fog hullani. Így is ehetetlenül vizes a hús, ezt még áztatni....
2012. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!