Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan ízesítsem a csirkét?

Hogyan ízesítsem a csirkét?

Figyelt kérdés
Sportolóként napi fél kg csirkét kell megennem, de nem szeretném megutálni, úgy szeretném enni, hogy finom legyen. Nem értek a főzéshez/sütéshez, szóval itt most analfabéta vagyok. Köszönöm, ha segítetek!
2011. dec. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Pác: Egy citrom leve, 1-2 gerezd fokhagyma apróra vágva v préselve, Kevés olaj, só, bors, kakukkfu.

Besózod a húst a pácban állni hagyod 15-20 percig. Teflonos serpenyóben,grillen v kevés olajban megsutod

2011. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fokhagymás joghurtban is állhat, finom és porhanyós lesz.

bekenheted kecsappal, mustárral is, azok is jól beivódnak a húsba pár óra állás után.

2011. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél többféle fűszert, oregano, bazsalikom, rozmaring, majoranna, színes bors,.... stb. és egy csöpp olajjal, és valamelyik fűszerrel pácold be.igyekezz mindig mással, így nem unod meg olyan hamar.
2011. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kárpátia80 válasza:
78%
lehet venni direkt erre való főszereket a boltokban!
2011. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
füszerezd be olyan füszerekkel,amiket szeretsz,,,
2011. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vegyél többféle fűszerkeveréket, pl az aro Gyros-hoz való nagyon finom. Próbáld meg mindog máshogy elkészíteni, pl egyik nap rántva, aztán édes-savanyú mártással(uncle ben's) utána sülve, vagy ledarálva fasírtnak.

Neten nagyon jó receptek vannak.

Boltokban vannak zacskós alapok(knorr, maggi, stb) ezek is egész finomak, és olyan rézletesen van leírva az elkészítés, hogy egy ovis is megérti, szóval nem ronthatod el:) Sok sikert:)

2011. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sózni és borsozni szoktam, inkább sózni, nekem úgy is finom. Elkészítéstől is függ persze.
2011. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!