Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Össze szoktad keverni a...

Össze szoktad keverni a tejbegrízt a kakaóval?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

régen összekevertem, már nem.

És egyébként le a fahéjjal, fúúúj. Utálom:D

2011. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Általában nem, de volt már alkalom amikor összekevertem, és úgy tényleg finomabb. De általában fahéjjal eszem, azt meg nem keverem össze.
2011. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

nem

de van hogy befőttel, lekvárral, cukros fahéjjal, cukros dióval, cukros mákkal vagy vaniliáscukorral eszem de nem keverem össze

ha gyümölcsöntettel eszem akkor sem

2011. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magában eszem, nem teszek rá semmit se.
2011. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem, általában olyan tálkából eszem, ami nek kicsi a sugara, viszont mély, így inkább megszórom a tetejét kevés(!!!) kakaóval, leeszek egy kb. másfél centis réteget, aztán jön a következő. :D Valaki írta, hogy az apukája szerint olyan összekeverve, mint a hányás, hát én szó szerint rosszul vagyok az ízétől, ha össze van keverve. Mondjuk az menzás volt, mi itthon szinte szilárdra csináljuk.
2011. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én mindig összekeverem. Tényleg nem a legszebb látvány, de mégis össze szoktam keverni.

Akkor is, ha fahéjjal vagy nutellával eszem.


21/L

2011. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a suliba sose engedték hogy összekeverjem ezért csak azért is mindig összekeverem azóta is :D
2011. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Régebben volt úgy, hogy összekevertem, mostanában nem keverem össze. Viszont nagyon bőségesen telerakom a tetejét kakaóval!


27/N

2011. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gyerek koromban igen. Ma már nem. De nem cseszegetem a gyerekeimet amiatt, ha éppen összekeverik a tányérukon. :)
2011. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!