Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Azon kívül hogy folyamatosan...

Azon kívül hogy folyamatosan eszem mitől lehet hízni? ,

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is hízókúrán vagyok!


Mai vacsim: 4 sonkás-vajas szendvics, 20dkg túrós pogácsa, 2 zserbó és 2 banán. :D:D


Szerintetek hány kilót híztam ezzel a vacsival? (Gyorsan, 2-3 nap alatt szeretnék hízni 3 kg-ot.)

2011. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pajzsmirigybetegség, fogamzásgátló, hormonzavar, terhesség.
2011. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első, ezzel csak hájasodni fogsz.


Én is hízózni próbálok, ám mellette napi szinten láberősítek. Nem kell, hogy zsírosodjak. :)

Az izmozástól nő a tömegem (mert ugye az nehezebb, mint a zsír), és a közérzetem is jobb, plusz a mozgástól kajásabb leszek, többet tudok enni. :)

2011. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja de én zsírt is akrok mert kilátszanak a csontjaom (képletesen)
2011. ápr. 26. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Hízlal a kenyérféle (szénhidrát) és a sütemények, az édes, cukros, habos kaják. Húsokból minél zsírosabb, annál inkább hízlal. Gyümölcsökből a szőlő, a sárgadinnye, barack. Zöldségfélékből a borsó, a bab a legtöbb szénhidrátot tartalmazza.

Állítólag, ha az étkezés rendszertelen, akkor a szervezet automatikusan elkezd "raktározni", mivel nem tudja, hogy legközelebb mikor fog hozzájutni a szükséges kalóriához. Tehát ritkítsd az evések számát (ne egyél egész nap), de az egyes evések alkalmával egyél többet, mint eddig.

Garantált a (el)hízás!


Mellette azonban fogadd meg az egyik hozzászóló véleményét, és fogj hozzá valami aktív sporthoz is, mert amit én írtam, az valójában egy egészségtelen étkezés, és nem is lenne igazán jó, ha tartósan hozzászoknál ehhez az étkezési stílushoz!

2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igazából az a "gond" hogy sokat sportolok ezért izmosodom de nem hízom. a gond csak az hogy egyszerre nem tudok túl sokat enni


mi az ami növeli az étvágyat???

2011. ápr. 27. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Az növeli az étvágyat, ami savat csinál. Pl. étkezés előtt (15-20 perccel) egy cikk savanyú alma, egy-két falat csemege uborka, egy szelet citrom, vagy vízzel hígított almaecet. (Ezt utóbbit a fogyni vágyók isszák, én egyszer kipróbáltam, olyan savat csinált, alig tudtam megszüntetni).
2011. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem feltetlenul kell toobbet enned csak hizlalobbat:

egyel reggelire toportyut kenyerrel, soval attol garantaltan hizni fogsz.

edestesztak:pl csokiskeksz, isler, croissant, nagyon hizlal

2011. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem segítek, csak átérzem a gondod. Én is 48 kilo vagyok a 172 centimhez, pedig imádom a szalonnát 2-3 szelet kenyérrel, majonézzel, de semmi. Azt mondták megváltozik majd ez ha szülök....hát 18 hónapos a gyerekem, de még mindig szinte átlátszó vagyok. Talán tényleg a mozgás...de annyira félek tőle, hogy attól meg fogyok...egyszer próbáltam, csináltam is pár hétig, de azt vettem észre, hogy vékonyabb vagyok mint addig. Szörnyű ez, mindenhol csak fogyókúráról olvasni, meg szidják a vékony lányokat. Erre olyan mérges vagyok. Pl: nyár, felveszek egy rövidnadrágot. Erre szinte mindenki: jajj de vékony vaaaaaagy!!! Hát könyörgöm neki hogy esne ha megjegyezném milyen kövér? Engem pont annyira bánt.
2011. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és a Béres csepp, multivitaminok jó étvágyat csinálnak. :)
2011. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!