Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hamarosan diák nap a suliban...

Hamarosan diák nap a suliban mit fözzünk?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy bográcsban kell főzni valamit tavaly csokipudingot főztünk idénre semmi ötlet :S hasonló kéne mint a tavalyi na jó egy ötlet van (kőleves,sok zacskósleves a bográcsba meg egy hatalmas kavics ) ha tudtok valami jót és nem kézenfekvő hogyan kell elkészíteni azt is irjátok le lécci :D ja és forraltbort nem lehet :S
2011. márc. 28. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem valami normális kaját főztök? Lebbencs leves, paprikás krumpli...ezek nem időigényesek és sok minden se kell bele, nem nehéz elkészíteni. Csokipuding meg zacskós leves nem valami értelmes kaja, bocsi. :) Azoknak bográcsba nem is érdemes neki állni...
2011. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
egyetértek, lepjétek meg a többieket egy szuperfinom gulyással vagy lebbenccsel... a legvégén beledobtok egy tisztára sikált 100 ft-ost, és aki megtalálja a tányérjában, az nyert
2011. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csináljatok jó kolbászos krumplilevest, ugyanúgy, mint a gulyást,viszont előnye ,hogy nem kell várni, hogy a hús megpuhuljon. végül bele egy 20 dkg-os kézitarhonya, ha már az is puha kész egy finom leves, ami azért mégsem kőből van:)
2011. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Slambuc, gulyás, babgulyás, lecsó, öreglebbencs, tarhonyás hús, rizseshús, stb.

Egy menetben, egy edényben valamennyi elkészíthető, egyszerűek.

A csokipuding? Hm.

2011. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát most 5darab 20 éves fiúról van szó fözni egyikünk sem tud de mégis szeretnénk valamivel kiemelkedni ha egy igazi bográcsos kaját főzünk PL paprikás krumpli vagy valami pörköl akkor nem lesz nagy dolog hoggy föztünk :a tavalyi puding jelzem nagyon finom lett :D idén most ott tartunk kőleves:bableves benne egy nagy kaviccsal -madártej-mákostészta-az utóbbi nekem nem anyira jön be mert az olyan egyszerű kaja csak tésztát kell fözni nekem most egy jellegzetesen konyhában elkészülő étel kéne amit mi kiviszünk a szabadba és minimum 1. helyezettek leszünk vele :D na jó azé nem hiszem ezt én sem :D
2011. márc. 29. 05:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello, ha jól értem, akkor Ti olyan kaját szeretnétek, amit eddig senkinek sem jutott eszébe bográcsban megfőzni,csakis a kényelmes konyhában.

a vadas gombához mit szólnátok,mondjuk kifőtt trikolor csavart tésztával.

azért, ha egyőtök konyítana valamit is a főzéshez, nem ártana.

írj vissza ,ha érdekel és megpróbálom aprólékosan leírni, bár még életemben nem főztem ezt a kaját bográcsban:)

üdv.

2011. márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!