Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ki van a mosogatógép ellen és...

Ki van a mosogatógép ellen és mellett, és miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 09:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%
Mielőbb vedd meg, magad is rá fogsz jönni, milyen nagy segítség.
2011. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 PintyiPintyöke válasza:
86%

El mondom én is röviden velősen, 100% mellette vagyok a következökért:

1. Sokkal kevesebb vizet használ mint amenyit el pocsékolunk kézi mosogatással.

2. Akkora hőmérsékleten mos, amit kezünk nem bírna el, tehát jobban oldja a szennyeződéseket.

3. Olyan helyekre is eljut a víz, a nyomás hatására ahol szivaccsal sosem tudnánk mosni.

4. Annyi ideig mosogat, hogy ember kézzel még nem mosogatott egy tányért olyan sokáig. :-)

5. A szárítás folyamán, akkora hőmérsékletre hevíti az edényeket hogy az már fertőtlenítésnek számít.

6. Bele lehet rakni kevés edényt is, nem kell attól félni hogy megpenészedjenek, a gép légmentesen zár és bár vannak bent szagok, nem kell megijedni, több mint 4-5 nap szükséges arra hogy megpenészedjenek.

7. Lehet vele apró dekorációs, esetleg érzékeny anyagokból készült tárgyakat is tökéletesen mosni, csak ki kell választani a megfelelő programot.

8. NEM fogyaszt sok áramot.

9. Nagyon kényelmes, sok időt megspórol és sokat javít a párkapcsolaton, családi életen, az élet színvonalon általában.


Mi csak ketten voltunk a férjemmel és 12 személyes mosogatógépünk volt, de minden nap tele lett.

NEM ajánlom a kicsi, 2 személyeseket, egyáltalán nem praktikusak!

2011. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 dodi1881 válasza:
78%
Én sosem voltam híve a mosogatógépeknek. Egyik rokonunknak van, de ahányszor nála vendégeskedtünk, a villákon, vagy a tányérokon találtam ételmaradékot, amit a gép otthagyott. Én sem szeretek mosogatni, de a kézi mosogatásban bízok csak meg, és mivel nagyon forró vízben szeretek mosogatni, mindig használok gumikesztyűt, így a kezem sem ázik szét és nem szárítja ki a mosogatószer sem.Én akármilyen nagy lesz a családom, akkor sem vennék mosogatógépet, anyukámnak sem volt, pedig sokan voltunk, és mégis el tudott mosogatni. Ahogy a nagymamám is, pedig a nagy családi összejövetelen akár negyvenen is összejöttünk.Csak törölgetésben segítettünk neki mi a kis unokák.
2011. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 doboszoli ***** válasza:
54%

Törölgetni? Hmm.

Pintyőke! Egyetértek.

2011. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
38%

09:26:

Most olvasd végig saját írásodat úgy, hogy csak néhány szót kicseréltem benne:


"Én sosem voltam híve a motorbicikliknek. Egyik rokonunknak van, de ahányszor vele kirándultunk, az utakon por ment a szemembe, amit a gép vert fel. Én sem szeretek gyalogolni, de a gyaloglásban bízok csak meg, és mivel nagyon gyorsan szeretek menni, mindig használok bakancsot, így a talpam sem törik fel és nem szárítja ki a homok sem.Én akármilyen nagy lesz a családom, akkor sem vennék motorbiciklit, anyukámnak sem volt, pedig sokan voltunk, és mégis el tudott menni gyalog. Ahogy a nagymamám is, pedig a nagy családi kiránduláson akár negyvenen is összejöttünk.Csak az ólomecetes borogatásban segítettünk neki mi a kis unokák."


Azért mégis jobb a fejlődés, bár persze nem kötelező... :-D


Pedro

2011. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%
Én semmiképpen nem vennék, régen is kézzel mosogattak, azért az 1 óráért pedig, amit a mosogató mellett állok, nem kár.
2011. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Most már teljesen igazat adok azoknak, akik nem akarnak mosogatógépet, sőt olvastam, hogy automata mosógép sem kell. Igazuk van! Ki is dobom ezeket a szarokat. Velük együtt a porszívót, meg az ilyen-olyan felmosó gépeket (szőnyegtisztítógép, gőzölős felmosó), sőt repül a TV is, hiszen dédapámnak sem volt. Az autókat felgyújtom, a gázt és a villanyt kiköttetem, jó lesz a petróleum lámpa, de még jobb a mécses. Szóval haladni kell. Visszafelé. Üdv a 21. században drágáim!
2011. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%

Éljen Kinga! :-)

Sőt, akkor már a petróleumlámpát is dobd ki, mert még régebben az sem volt. Meg tulajdonképpen akár a fára is visszamászhatnánk, ha őseinknek jó volt az ágak között, nekünk is jó lesz.


Én nem is értem, miért kellett egyáltalán lemászni???


Pedro

2011. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!