Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Életem első krémlevese túl...

Életem első krémlevese túl híg lett. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Plusz főzés közben jöttem rá, hogy nincs itthon majoranna. Boltok már bezártak, tudom valamivel helyettesíteni...?
2011. jan. 26. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

borítsd ki a kukába azt próbáld meg mégegyszer

én azt tenném

2011. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne kukába borítani? Biztosan jó. A ízét kell csekkolni, esetleg fűszerezni rajta egy kicsit, de ez még nem kuka kategória.
2011. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A kuka kategória én vagyok.
2011. jan. 27. 07:44
 14/16 anonim ***** válasza:

miért vagy te kuka ???

ugyanmár

2011. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy! Életed első krémlevese volt, és híg lett, ami nem nagy hiba, ha hiba egyáltalán. Ne ostorozd magad, legközelebb már jól fog menni.

Szeretnéd tudni, az én első krémlevesem hogy sikerült? Véresen... mert a botmixerrel hadonásztam, és a fazék felett becsípettem vele az ujjam, szerencsére kis sebességen forgott, de elvágott. Véres fokhagymakrémleves lett... áztattunk bele egy kis kenyeret és megkapták a tyúkok a fokhagymás kenyeret :)

2011. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ehh, visszahigítottam (így sós volt, azért), kapott fehérbort meg majorannát. Finom lett :)

Hülye leves, nem fog ki rajtam :)

2011. jan. 28. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!