Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Üdv mindenkinek! Kaptam...

Házicsibe kérdése:

Üdv mindenkinek! Kaptam ajándékba egy k. b. fél-kilós"Chupe Chups" nyalókát. Lehet belőle valamiMást" csinálni? Vagy csak diszként lehet felhasználni? Köszönettel:házicsibe

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
de ha már valóban a pénz megfogásáról beszélünk: akkor a legjobban úgyis akkor jöttök ki, ha eladjátok, mert kristálycukrot helyettesítve eléggé pazarló felhasználás.
2010. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat!

Ilyesmire gondoltam amikor feltettem a kérdést,

hát keménynek tényleg kemény:huszonhétezer+minden második hónapban a palackos gáz, na meg a vény nélküli fájdalomcsillapítók;a többiből lehet "varázsolni" a konyhára meg amire muszály.De nem panaszkodom mert vannak

akik nálunk sokkal szegényebbek.Valószinű,hogy én vagyok túl ézékeny elnézést ha megbántottam valakit:házicsibe

2010. dec. 1. 11:14
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Most a nyalóka a bajod vagy a pénztelenség? Ha ez megnyugtat: se nálam, se a férjemnél nincs egy fillér se, fizu csak jövő héten lesz.
2010. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Üdv!

A kérdés még mindig a nyalóka!lehet,hogy furcsának találod de "nem vagyok"pénztelen!"csak a jobb?megközelítés végett írtam az anyagiakról.NEM panaszkodásképpen! sajnálom ha ugy hangzott,ezek csak tények:házicsibe

2010. dec. 1. 13:21
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp: ha kell a neved, ki lehet íratni, de elég zavaró minden kommented végén, meg már az első után is tudjuk hogy nevezed itt magad. :D

Amúgy az édességet csak szereted...? Arra pont jó. Hogy ne finnyázz a higiénia miatt sem, törjétek szét kalapáccsal, vagy valahogy. Bár nem az igazi, mert kicsit éles lehet a széle. De ledarálva vagy kisebbre törve lehetne vele tortát meg sütit díszíteni szerintem.

2010. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jo otlet huskloppfoloval pl darabokra torni es sutit disziteni vele, vagy sutibe rakni. Mas otletem felhasznalasra nincs, dekoralhatod vele a lakast:) Vagy husvetkor adhatod az egyik locsolonak:)
2010. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem ne rontsd el az XXL-es nyalókád. A teás ötlet igen jó, de meg is ehetnéd, persze nem egyszerre. Ne sértődj meg a válaszokon, mert aranyosak. Ha eldöntötted, írd meg nekünk, tuti jó lesz. És ha rájössz hol kapható ilyen, akkor légyszi szintén írd meg.
2010. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Add nekem :DD Amúgy ez a teás szerintem is jó ötlet :) Nekem is volt már egyszer nagy XXL-es nyalókám és én apránként megettem mert nagy nyalóka mániás vagyok :)
2011. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!