Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Üdv mindenkinek! Kaptam...

Házicsibe kérdése:

Üdv mindenkinek! Kaptam ajándékba egy k. b. fél-kilós"Chupe Chups" nyalókát. Lehet belőle valamiMást" csinálni? Vagy csak diszként lehet felhasználni? Köszönettel:házicsibe

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 17:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
22%
Rántottát:)
2010. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
77%
mérnem eszed meg?
2010. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én a teámat kevergetném vele időnként, lassan így is elfogyna :)
2010. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyél meg kettőt (azzal eleged is lesz belőle legalább egy évre), a többit pedig oszd szét a környék gyerekei között.
2010. nov. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Eddig úgy gondoltam, itt komolyan veszik a

kérdéseket, de a válaszok hangvétele nekem inkább

gúnyosnak és lekezelőnek tünik és segítőkésznek.

Egyébként a félkió körüli nyalóka egy darab,de én

így is írtam! aki tanácsolta esetleg izomerősítőnek szánta az elfogyasztását? és higénikusnak? netán cukorral készíti a rántottát? Megint csalódtam az emberekben,azért én

még mindig optimista maradtam csak bánt ez a hozzállás:házicsibe

2010. nov. 30. 11:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első fahumorát leszámítva szerintem az utolsó három válasza egyáltalán nem kifogásolható. Talán az bánt, hogy az utolsó félreértette és fél kilónyi nyalókára gondolt? A teás is jó ötlet, és hát végül is a másodiknak is igaza van, végül is azért nyalóka, hogy megedd és valószínűleg nem azért kaptál egy ekkora nyalókát, mert utálod... A nyalókával ennél többet szerintem sem lehet kezdeni, sajnálom, hogy bennem is csalódnod kellett :(
2010. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

már bocs kérdező, de idióta kérdésre csak annak megfelelő választ lehet adni. olvasd vissza pár hónap múlva, talán te is megmosolygod majd magad!


mégis, ha ez komoly kérdés, akkor fejtsd ki bővebben, mert én se nagyon tudom, hogy milyen jellegű választ vársz, miben gondolkodsz?

2010. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én! nem tartom idióta kérdésnek mivel gyerekoromtól azt tanultam-tanulom most is, hogy amit nem muszály(nem romlott,penészes,büdös) azt mindig fellehet használni valamire, hasonlóra.Arra gondoltam hátha van valakinek ötlete mire?talán ha újra felfözném vízzel? na de mennyivel? akkor édesítőnek lehetne használni;ilyesmire gondoltam.

Egyként nem panaszkodásképpen mondom de a párommal ketten élünk hetvenezer forintból nincs tartozásunk, nem éhezünk

és ezért a konyhában megpróbálok"trükközni" sporolni ahol csak tudok,ja mindketten "idősek"vagyunk.

Azért üdv mindenkinek:házicsibe

2010. nov. 30. 13:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ebből nem igazán lehet mást csinálni.azért poénkodták el. de van különbség a poénkodás és a bunkóság között. itt még csak poénok voltak, nyugi.

gondolom,akitől kaptad, az is viccnek szánta, de a te humorod vhogy másféle, asszem. én hetekig röhögve mutogatnám még az utcán is (ja, és én is öreg vagyok:4X-en túlon túl)

szóval: kiindulási feltevés, a nyalóka tömény cukoroldat vmennyi állományjavítóval, színezékkel tupírozva.

vagy folyton mártogatod a teába, kávéba (esetleg darabokat faragsz belőle), vagy felfőzöd vízzel (cukorszirup), és azt használod vmire. de mire? hisz nem tudjuk, mennyi a cukortartalma...de lehet nézegetni recepteket, ahol cukorszirup kell.

mindenesetre amíg eldöntöd, addig is díszként eláll, a magas cukortartalom miatt nem romlik meg - pár száz év múlva már múzeális értéke lesz, és talán egy aukción még licitálnak is rá :-)

2010. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most már értem, de először azt hittem, hogy egy fél kilós zacskónyi nyalókáról van szó és szerintem többen is. Ezért nem értettük, hogy a nyalókát miért nem használod arra, amire szokták. Közben meg látom neten, hogy árulnak ilyen giga méretben is. Hát így valóban nehéz lenne elszopogatni :)


Igen, talán fel kéne főzni egy kis vízzel, aztán formákba rakni. De olyat keress, amibe nem ragad bele és cukorkaként enni.

Vagy cukorszirupot készítesz belőle, hogy méz állagú legyen. a víz arányát úgyis fogod érezni.

Vagy: egész egyszerűen megpróbálod eladni, pl. vaterán.


off: mi is éltünk havi 80 ezer Ft-ból, kb két éve, hát kemény év volt... mindenből csak tesco gazdaságos és semmi ruha vásárlás, vagy ilyesmi. Nem is tudom, ti hogy jöttök ki, azóta infláció is volt :(

2010. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!