Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell tároli a maradék...

Hogyan kell tároli a maradék teasütemeny valogatást, hogy feiss maradjon?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a multikban kapható tacskós, papirdobozos vagy esetleg kerek femdobozban kapható vajaskekszerű, kekszes teasütijelegű vegyesfajtajú édessegvalogatások.


Tudjatok, praliné, foltos kemenykekszek, csokis perec.


Jelen esetben a papirdobozos változatott, mibe twgyem ha nem fogy el egy nap alatr, hogy friss maradjon, nektek mi vált be?


Műanyag doboz és alufoliaba csomagova vagy papírtörlőbe es hütőbe, vagy ha nűanyag zárt dobozban van nem kell hűtőben tarolni?



#keksz #doboz #teasütemény #Ftisseség #Vajadkeksz
tegnapelőtt 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

"multikban kapható tacskós, papirdobozos vagy esetleg kerek femdobozban kapható vajaskekszerű, kekszes teasütijelegű vegyesfajtajú édessegvalogatások"

you must be fun at parties

tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Hadd kérdezzem már meg, hogy hogyan lehet egy kérdést egyszerre ennyire körülményesen és közben ennyire igénytelenül kiírni...?

Egyszerűen el nem tudom képzelni mi lehet egy ilyen ember fejében.

tegnapelőtt 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Szobahőn zárt femdobozban ha nem bánid ha bepuhul

Vagy lazán foliaval lefedett papírban/muanyagban. A paratol ott is puhul valamennyit.



De ezek már nagyon rég nem frissek

tegnapelőtt 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell hűtőbe tenni.

Papírdobozosra rá szoktam húzni egy zacskót.

Ha van fémdobozod, akkor abba átpakolhatod.

tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, szóval,hogy ne puholjon meg vagy száradjon ki, bezacskozom dobuzostul és a zacsit csonorakötöm ,hogy ne érje levegő?

Ezt szoktam másnal is de itt is hatásos? Az ilyesmi max 2 napig fogyaszthato még felbontva egyebként ha nem teszem félre legmentesen?

tegnapelőtt 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

5: Nem szoktam csomóra kötni a zacskót. Nem baj, ha éri valamennyi levegő.

Csak lazán ráteszem. Így nem lesz kemény, de nem is puhul nagyon meg.

Ha ez ilyen isler, vaníliás karika, csokis perec, stb. válogatás, az kibírja simán pár napig.

tegnapelőtt 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezt most nem értem. Ezeknek az a lényege, hogy száraz a tészta. Amikor felnyitod levegőt kap és nedvességet szív magába. Ettől puhul meg. Semmit nem lehet tenni ellene, ez ilyen. Vegyél kis adagot.
tegnapelőtt 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nem mindegy, hogy ténylegesen teasütemény vagy keksz.
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
#5: Nekem nem válaszolsz?
tegnapelőtt 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, a tacskó írta ki a kérdést? Én mindösszesen ennyit írtam volna: Hogyan tároljam a teasüteményt? Semmi egyebet.

Lehet 67 évem alatt nem szereztem még elég tapasztalatod, de én eredeti csomagolásában szoktam tartani. Van olyan ami tálcás-fóliás, az kivétel. De az meg egyébkéntis egyperces adag.

tegnapelőtt 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!