Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Air fryer és a zsiradék kérdése?

Air fryer és a zsiradék kérdése?

Figyelt kérdés
Az addig oké hogy ne öntsük közvetlenül bele, de a húsra kenhetünk olajat vagy zsírt sütés előtt vagy pácolás formájában?
júl. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Air fryerben sem totál zsírmentesen sütnek, de a zsiradék mennyisége le van csökkentve.

Praktikus megoldás a permetező.

Linkelek egy videót, nem a konkrét recept a lényeg, szemlélteti az olajfelhasználás módját:

https://www.youtube.com/watch?v=FOYxS-BBPlw&list=PLY94CkoEYX..

júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen kenhetsz. Sőt kell is, hogy ne egy száraz cipőtalpat kapj. Csak ugye itt nem fog tocsogni az olajban.

Nekünk is spricckálónk van.

júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet kenni vagy spriccelni.

Olajban is pácolhatsz csak előtte húzd le róla az olajat kézzel.

júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Lehet kapni készen ilyen 2000 Ft körül oliva olaj vagy kókusz olaj spray-t. Az teljesen jó hozzá. Pár fújás a húsokra sütés előtt vagy akár közben is és tökéletesen megsül.


Annyi, hogy a mirelit dolgokra én például nem rakok, meg anélkül is tökéletesen megsülnek.

júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell rá némi olaj. Különben nem lesz jó.
júl. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb az olaj spray, egyszerűbb és egyenletesebb mint kenegetni. :)
júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Kedvesek vagytok!


YouTube videót néztem közben, és ugyanúgy pácoltak benne ahogy én szoktam. És úgy ahogy van úgy tették bele a gépbe, a rácsra. De ez az olaj spray is jó ötlet!

júl. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!