Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Maradék pörköltből milyen új...

Maradék pörköltből milyen új kaját tudnék összehozni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hortobágyi húsospalacsinta
2010. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Jó ötlet, csak a hortobályi paprikás (tejfölös) csirkéből (húsból) készül, nem pörköltből. Kb. mintha krumpliból akarnál rizsköretet csinálni.


Rizseshús a legkézenfekvőbb.

Bármilyen rakott zöldség (rizs, a pörkölt és a zöldség rétegezve, zöldbabbal vagy karfiollal extra finom, de lehet kelkáposzta is).

Ha a pörköltben nem volt liszt, akkor gulyásleves. (Felöntöd vízzel, zöldségeket raksz bele, újraízesíted, só stb.)

2010. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hortobágyit akartam írni, bocs
2010. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a rakott zöldség tetejére kell tejföl, meg szórhatsz rá sajtot is.
2010. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hortobágyi tökéletes finom pörköltből, nekem ízlik, csirkéből elég száraz lenne... Esetleg gulyásleves?Székelykáposzta?
2010. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

ma 11:38-as: a hortobágy húsos palacsinta Gundel kreációja, és eredetileg borjúpörköltböl készült. Idöközben eszithetik akár fiatal marhából is, de MINDENKÉPPEN pörkölt kell hozzá.

HA nem ismered a rendes receptet, akkor legalább hülyeségeket ne irj.

2010. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes a hortobágyi palacsinta pörköltből, rengeteget csináljuk így, próbáld ki bátran!
2010. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pláne, hogy a pörköltből egy kis tejföllel paprikás lesz. :) Én nem csak ezen akadtam fenn, hanem azon is, hogy a pörköltbe valaki lisztet tesz, legalábbis a második okoskodó ezt írta.


Kettévágott, kivájt főtt krumplikat is meg lehet tölteni maradék, tejföllel elkevert pörkölttel, a tetejére egy kis sajt, majd zutty, be a sütőbe. Nagyon finom.

2010. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Babgulyást is készíthetsz belőle.
2010. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
és, ha még a pörköltös palacsintatekercseket bepanírozod és kirántod....valami fönséges:)
2010. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!